bieliźniarstwo i pończosznictwo

Zimowa odsłona Fortissimy

Fortissima

Na nadchodzącą porę roku Gatta przygotowała specjalną odsłonę rajstop o zwiększonej wytrzymałości Fortissima 30 DEN. Nowa linia jest nie tylko odporna na zaciągnięcia, lecące oczka i odkształcenia, ale też dwukrotnie grubsza.

Gatta, Niezapomniany Sylwester z małą czarną

gatta logo

Sylwestrowe szaleństwo zbliża się dużymi krokami. W tym roku na parkiecie znów królować będą połyskliwe sukienki, ozdobione błyszczącymi elementami lub frędzlami.

Jesienne rajstopy - Rzuć kolor na kolana

gatta logo

Wraz z nastaniem jesieni wiele kobiet zapomina o istnieniu spódnicy i do późnej wiosny nosi wyłącznie spodnie. Powód zazwyczaj jest jeden – niechęć do grubych, kryjących rajstop.

Gattę Thermoactive znajdziesz na wyspach!

Gatta Thermoactive - wyspa 3

Gatta Thermoactive – dbając o komfort tych, którzy aktywnie spędzają wolny czas – wprowadziła do oferty nową kolekcję bielizny termoaktywnej.

Targi mody w Poznaniu - podsumowanie

Targi mody w Poznaniu foto - Adam Zandecki-0612

Szyk, styl i najnowsze trendy królowały w dniach 31 sierpnia -2 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Podczas wielkich targów mody blisko 400 marek odzieżowych, obuwniczych i bieliźnianych zaprezentowało nowe kolekcje.

Bodystocking już w ofercie Obsessive

bodystocking_N103 w ofercie Obsessive

Cieszące się ogromną popularnością pośród miłośniczek nietuzinkowej bielizny bodystocking będzie można w drugiej połowie września znaleźć w ofercie marki Obsessive.

Gatta wspiera Olimpijczyków

2010-09-21 Gatta wspiera Olimpijczyk?w 1

Gatta – największy w Polsce producent wyrobów pończoszniczych – zaprosiła uczestników Europejskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych, które odbywają się w Warszawie.

Premierowe kolekcje Agnieszki Kawala-Surma na targach w Poznaniu.

Agnieszka Kawala-Surma – aktywnie realizując swoje kolejne pomysły i prezentując nowe kolekcje już w 2005 roku zakwalifikowała się do konkursu Oskary Mody a trzy lata później startowała w konkursie Oskary Fashion zajmując czołowe miejsca w klasyfikacji młodych polskich projektantów.

Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne