bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 001 :: Miran :: Eldar :: Corin i Coemi w Paryżu

Miran, Eldar, Corin i Coemi w Paryżu (3781)

Aż cztery firmy z regionu łódzkiego reprezentowały polską branżę bieliźniarską na tegorocznych targach Lingerie Paris, które odbyły się na początku lutego w Paryżu. W stolicy Francji swoją ofertę zaprezentowali: Miran i Eldar z Łodzi, Corin z Pabianic i Coemi z Dobronia.

reklama

Zdaniem Jacka Tracza – prezesa Polskiej Izby Bielizny – zaprezentowanie produktów na paryskich targach umożliwiło polskim wystawcom nawiązanie nowych kontaktów handlowych.
Łódzka firma Miran została założona w 1994 roku. Specjalizuje się w produkcji bielizny nocnej. W ofercie znajdują się m.in. piżamki, szlafroki, peniuary, haleczki i komplety. Wyroby firmy dystrybuowane są głównie za pośrednictwem ekskluzywnych salonów sprzedaży usytuowanych w galeriach handlowych.
W ofercie łódzkiej firmy Eldar znajdują się m.in. koszulki, majteczki i biustonosze.
Pabianicki Corin specjalizuje się w produkcji ekskluzywnej bielizny damskiej: biustonoszy, fig, body, gorsetów, bielizny nocnej oraz kostiumów kąpielowych. Firma korzysta z doświadczenia francuskich projektantów i konstruktorów bielizny. Bezpośrednio nadzorują oni i wspomagają pracę działu kreacji. Produkty trafiają do Francji, Belgii, Holandii, Niemiec, Rosji, Islandii, Izraela, Malezji, Singapuru, USA.
Coemi specjalizuje się w produkcji damskiej bielizny nocnej. Wytwarza proste klasyczne koszulki, szlafroczki i piżamy przeznaczone dla kobiet, które preferują klasykę i prostotę oraz kolekcje bielizny wykończone haftami i gipiurami.

reklama
Spis treściWydania archiwalne