bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 001 :: Od redakcji

Od redakcji (2450)

Szanowni Państwo

Przedstawiamy pierwszy numer magazynu “Bieliźniarstwo & Pończosznictwo”. Na jego łamach publikujemy gorące informacje z firm związanych bezpośrednio z tymi sektorami przemysłu lekkiego. Chcemy, aby przedsiębiorstwa tworzące bezpośrednio polski rynek bieliźniarsko-pończoszniczy miały możliwość informowania kooperantów a także konkurentów o sukcesach, zmianach polityki produktowej, czy też strategii marketingowej.

W przygotowaniu stosownych materiałów mogą Państwo liczyć na pomoc naszych dziennikarzy, którzy począwszy od dziś będą kontaktować się z przedstawicielami branży. W miarę możliwości prosimy o udzielenie im pomocy. Liczymy na to, że w możliwie najkrótszym czasie uda nam się dotrzeć do wszystkich liczących się na polskim rynku producentów, hurtowników i detalistów.

Jeśli nie sprawi to Państwu kłopotu prosimy o poinformowanie swoich branżowych partnerów biznesowych o uruchomieniu niniejszego serwisu internetowego.

Gorąco zachęcamy do zaprenumerowania bezpłatnego e-biuletynu. Wystarczy jedynie wpisać swój adres e-mail w polu tekstowym znajdującym się w prawym dolnym rogu ekranu.

Za pośrednictwem e-biuletynu będziemy informować Państwa o pojawieniu się nowych wydań magazynu. Natomiast zebrane dane e-mailowe posłużą nam do przeprowadzania sondaży opinii, które znacząco wzbogacą zawartość kolejnych wydań magazynu “Bieliźniarstwo & Pończosznictwo”. Zapewniamy, iż powierzone nam dane adresowe nie będą udostępniane innym podmiotom gospodarczym.
Więcej informacji na temat naszego magazynu uzyskają Państwo w rubrykach “o nas”, “artykuły”, “reklama” i “usługi”.

Jesteśmy ciekawi Państwa opinii na temat naszego magazynu. Prosimy je nadsyłać na adres redakcji – najciekawsze z nich zostaną opublikowane w kolejnych wydaniach.

Z poważaniem
Jarosław Chojnacki

reklama
Spis treściWydania archiwalne