bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 002 :: La Vantil buduje sieć sprzedaży

La Vantil buduje sieć sprzedaży (3320)

Lubelska firma La Vantil zajmująca się sprzedażą detaliczną artykułów bieliźniarskich i pończoszniczych rozpoczyna ekspansję terytorialną. Chce rozbudować istniejącą już sieć salonów firmowych. Docelowo ma być ich aż trzydzieści.
Sieć będą tworzyły salony franczyzowe zlokalizowane w dobrych punktach miast: centrach handlowych, galeriach i przy głównych ulicach. W ekskluzywnych punktach sprzedaży mają być dostępne wyroby polskich producentów. Obecnie pod marką La Vantil działa już pięć salonów. Są one zlokalizowane w Lublinie (2), Żywcu, Ostrowcu Świętokrzyskim i Rzeszowie.

reklama

La Vantil stara się przyciągnąć właścicieli punktów handlowych zlokalizowanych w miastach zamieszkałych przez min. 30 tys. mieszkańców. Powierzchnia sklepu przystępującego do sieci powinna być nie mniejsza niż 50 mkw., zaś sama placówka winna się mieścić w atrakcyjnej lokalizacji. Salony przystępujące do sieci muszą spełniać wymogi Księgi Standardów La Vantil – oznacza to konieczność sfinansowania aranżacji i wyposażania lokalu. Franczyzobiorca musi także posiadać środki na pokrycie pierwszego zatowarowania sklepu.

W zamian za poniesione wydatki La Vantil oferuje franczyzobiorcom m.in.: materiały reklamowe: m.in. karty rabatowe, torby reklamowe, system identyfikacji, sprzęt komputerowy i oprogramowanie, weryfikację lokalizacji sklepu i samego lokalu, projekt adaptacji i wyposażenia lokalu, pomoc w rekrutacji pracowników – sprzedawców, szkolenia dla właścicieli i pracowników sklepów.

reklama
Spis treściWydania archiwalne