bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 003 :: O bieliźnie i rajstopach

Archiwum

Od redakcji

Zimowa aura powoli ustępuje miejsca długo oczekiwanej wiośnie. Po wyjątkowo długiej i mroźnej zimie klienci wybiorą się na zakupy. Można zatem spodziewać się ożywienia w branży bieliźniarskiej.

Wiosenna kolekcja Gatta Cottoline

Producent rajstop Gatta i bielizny bezszwowej firma Ferax ze Zduńskiej Woli nasila działania promocyjne. W kwietniu w firmowych salonach sygnowanych znakiem Gatta ruszy sprzedaż wiosennej kolekcji Gatta Cottoline.

London Fashion Week

Przez cztery dni lutego oczy wszystkich zainteresowanych najnowszymi trendami w modzie skierowane były w kierunku Londynu. W dniach od 14 do 18 lutego, przebiegał London Fashion Week 2006.

O zakupie bielizny decyduje gust, a nie reklama

Coraz więcej polskich firm odzieżowych wykorzystuje seriale telewizyjne do promowania swoich wyrobów. Zespół redakcyjny MAGAZYNU BIELIŹNIARSTWO & POŃCZOSZNICTWO postanowił sprawdzić, czy widzowie seriali telewizyjnych zwracają uwagę na ubiór aktorów występujących w filmach i telenowelach.

Egzekwowanie należności w branży będzie szybsze

Zdaniem przedstawicieli przedsiębiorstw bieliźniarsko-pończoszniczych dużą barierą w rozwoju branży są zatory płatnicze oraz konieczność sądowego egzekwowania należności.

Jest szansa na niższe koszty

Jest szansa na zmianę nieracjonalnego przepisu o konieczności przechowywania przez pięć lat paragonów fiskalnych. Wprowadzenie w życie nowelizacji przyniesie wiele korzyści hurtowniom bieliźniarskim i pończoszniczym oraz detalistom działającym w naszej branży.

reklama
Spis treściWydania archiwalne