bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 003 :: Ferax odświeżył serwis internetowy Gatty

Ferax odświeżył serwis internetowy Gatty (2421)

W marcu Producent rajstop Gatta i bielizny bezszwowej firma Ferax ze Zduńskiej Woli zdecydowała się na odświeżenie serwisu internetowego marki Gatta. Nowa strona jest przede wszystkim witryną wizerunkową – wykorzystuje profesjonalne zdjęcia prezentując bogactwo kolekcji dostępnych w ofercie.

reklama

Nowy serwis ma w pełni wykorzystywać potencjał i prestiżu marki oraz ma podkreślać rolę Justyny Steczkowskiej jako ambasadora marki. Stronę zaprojektowano również z myślą o jak najatrakcyjniejszej prezentacji asortymentu Gatty. Starano się powiązać funkcjonalny charakter produktów z emocjami. Dzięki temu, strona uwiarygodnia wizerunek marki, przekonując, że produkty Gatty dodają kobiecie elegancji i sprawiają, że staje się ona piękniejsza i bardziej świadoma swego tajemniczego uroku.

Ciekawym rozwiązaniem jest uproszczona, czytelna nawigacja. Dodatkową zmianą poprawiającą funkcjonalność witryny są wyraźnie rozdzielone prezentacje submarek, dzięki czemu poruszanie się po stronie staje się łatwiejsze i bardziej intuicyjne. Strona jest na bieżąco aktualizowana – dodawane są nowe zdjęcia oraz informacje o produktach. Obok dokonywania zakupów w internetowym sklepie, witryna umożliwia klientom prenumeratę newslettera oraz łatwy kontakt z firmą.
Firma Ferax właściciel marki Gatta rozpoczęła działalność w 1993 roku. Obecnie jest jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk w Europie.
Obecnie produkty marki Gatta to klasyczna linia dla kobiet – Gatta Classic wzbogacana corocznie o kilkadziesiąt nowych wzorów w dwóch kolekcjach: wiosenno-letniej oraz jesienno-zimowej.
W 2004 roku Ferax rozszerzył produkcję o bieliznę i odzież bezszwową. Kolekcja Gatta Bodywear stworzona została z myślą o modnym wyglądzie i luksusowym samopoczuciu kobiet. Odzież powstała przy użyciu najbardziej zaawansowanej bezszwowej technologii i wykonana z delikatnych przędz o doskonałych właściwościach użytkowych.

reklama
Spis treściWydania archiwalne