bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 003 :: Wiosenna kolekcja Gatta Cottoline

Wiosenna kolekcja Gatta Cottoline (3032)

Producent rajstop Gatta i bielizny bezszwowej firma Ferax ze Zduńskiej Woli nasila działania promocyjne. W kwietniu w firmowych salonach sygnowanych znakiem Gatta ruszy sprzedaż wiosennej kolekcji Gatta Cottoline. Przeznaczona jest ona dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Dla pierwszej z wymienionych grup przygotowano m.in. skarpetki z motywami zwierzątek oraz wzorzyste podkolanówki. Natomiast kolekcja dla dzieci w wieku szkolnym obejmuje propozycje w żywych, dynamicznych wzorach.

reklama

Sprzedaż nowych wzorów będzie wspomagana specjalną tygodniową akcją promocyjną “Kolorowy Świat Dziecka”. W jej ramach każdy maluch, który wraz z rodzicami odwiedzi między 3 a 9 kwietnia jeden z salonów firmowych Gatta, weźmie udział w konkursie, w którym nagrodą będą tunele do zabaw w domu i na dworze.

– Chcemy specjalnie nagrodzić dzieci, które wykażą się fantazją i zdolnościami plastycznymi. Jednak atrakcyjne niespodzianki zostały przygotowane dla wszystkich klientów, którzy w czasie akcji odwiedzą nasze salony – mówi Małogorzata Barton, specjalista ds. public relations w firmie Ferax.
reklama
Spis treściWydania archiwalne