bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 004 :: Od redakcji

Od redakcji (2110)

Przedstawiamy czwarty numer naszego magazynu. Pierwszy tydzień kwietnia nie zaskoczył branży bieliźniarskiej i pończoszniczej wydarzeniami o specjalnym znaczeniu. W hurtowniach sprzedających bieliznę i rajstopy odczuwalne jest lekkie przedświąteczne ożywienie.
Okres poprzedzający święta Wielkanocne sprzyja robieniu zakupów. Doskonale wiedzą o tym duże sieci handlowe, które odpowiednio wcześniej na terenie swoich placówek wprowadzają klientów w stosowny nastrój. Dekorują sale sprzedażowe świątecznymi ozdobami. Dbają także o uruchomienie specjalnych akcji promocyjnych.
Branża bieliźniarska rządzi się jednak swoimi prawami i nie wszystko co skutecznie działa na klientów w innych branżach nie da się bezpośrednio dopasować do specyfiki oferowanych wyrobów. W przypadku bielizny bądź rajstop po wybrane produkty nie sięga się “odruchowo”. Czyni się to po wcześniejszym namyśle. Mimo to okres wiosenny nakazuje klientom przeprowadzenie remanentów w szafach.
Cieszy fakt, że coraz częściej po nowe produkty konsumenci ruszają nie na bazary i targowiska ale do miłych i eleganckich sklepów bądź salonów.
Nadchodzący tydzień będzie okresem prawdziwej przedświątecznej gorączki. Obok spraw zawodowych zmierzyć się nam przyjdzie także z wyzwaniem jakim są świąteczne przygotowania a co za tym idzie także porządki. Mamy jednak nadzieję, że mimo natłoku zajęć znajdą Państwo chwilę i zapoznają się z wiadomościami, które specjalnie dla Państwa przygotowali dziennikarze magazynu BIELIŹNIARSTWO & POŃCZOSZNICTWO.

Łącząc wyrazy szacunku
Jarosław Chojnacki

reklama
Spis treściWydania archiwalne