bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 005 :: O bieliźnie i rajstopach

Archiwum

Od redakcji

Serdecznie zapraszamy do lektury kolejnego numeru Magazynu BIELIŹNIARSTWO & POŃCZOSZNICTWO. Tradycyjnie już znajdą w nim Państwo garść informacji z polskiego rynku bieliźniarskiego.

Eldar chce ubierać zamożne klientki

Łódzki producent bielizny, firma Eldar chce sprzedawać swoje wyroby również zamożnym klientkom. W tym celu uruchomiona została produkcja kolekcji o nazwie Exclusive. Składają się na nią wyroby wykonane ze specjalnie wyselekcjonowanych materiałów i dodatków.

Corin nagradza lojalne klientki

Pabianicki producent bielizny i strojów kąpielowych firma Corin rozszerza ofertę promocyjną i rozpoczyna specjalny program lojalnościowy skierowany do klientów indywidualnych. Ma on pomóc w utrwaleniu marki.

Rosjanie kupują coraz więcej zachodniej bielizny

Rosnące ceny ropy naftowej tylko z pozoru nie mają wpływu na wielkość sprzedaży wyrobów bieliźniarskich. Mimo, że każda podwyżka cen tego uniwersalnego surowca odbija się echem na funkcjonowaniu gospodarki światowej, to warto zauważyć, że wzrost cen ropy powoduje zwiększenie się przychodów krajów zajmujących się jej wydobyciem.

Sprzedaż bielizny aktywnej będzie rosła

W tym roku nastąpi wzrost sprzedaży specjalistycznej bielizny, która jest uzupełnieniem odzieży sportowej – takiego zdania jest Petra Dillemuth z niemieckiego GFK Market Research Institute.

reklama
Spis treściWydania archiwalne