bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 005 :: Atlantic zmienia wizerunek w Internecie

Atlantic zmienia wizerunek w Internecie (2150)

Producent bielizny wraz z wprowadzeniem nowej kolekcji na sezon wiosna-lato 2006 zmienił swój wizerunek w Internecie. Dotychczasowy serwis internetowy został przebudowany i dopasowany do hasła “Pokaż się światu!”, które jest także ideą nowej kolekcji przygotowanej na ten sezon.

reklama

Nowy serwis internetowy producenta bielizny wykorzystuje motyw podróży do słonecznej Kalifornii, na ulicach której prezentowane są produkty Atlantic.
Strona Atlantic stała się kolorowym, dynamicznie animowanym albumem z fotografiami, dokumentującymi wakacyjną przygodę. Połączenie motywów podróży, egzotyki, zabawy i radości służyć ma zachęcaniu użytkowników serwisu do aktywnej eksploracji jego zasobów.
Elementem nowego serwisu internetowego Atlantic jest przewodnik po biustonoszach będący poradnikiem dla kobiet, które chcą dowiedzieć się, w jaki sposób odpowiedni dobór typu biustonosza może uczynić je jeszcze piękniejszymi.

Firma Atlantic jest producentem i dystrybutorem młodzieżowych wzorów bielizny damskiej, męskiej, dziecięcej, strojów kąpielowych i kąpielówek ze znakiem markowym ATLANTIC®. Początki firmy sięgają wczesnych lat 90. kiedy to firma rozpoczęła sprzedaż bielizny osobistej na rynku polskim.
reklama
Spis treściWydania archiwalne