bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 006 :: O bieliźnie i rajstopach

Archiwum

Od redakcji

Prezentujemy szósty numer Magazynu Bieliźniarstwo & Pończosznictwo.
W okresie poświątecznym należy spodziewać się poprawy wyników sprzedażowych. Klienci powoli przygotowują się do wakacyjnych wyjazdów. Zatem na wzrost obrotów mogą liczyć przede wszystkim producenci strojów kąpielowych.

Warszawski Partner podbija Afrykę

Za pośrednictwem warszawskiej hurtowni Bielizny Partner, współtwórcy polskiego katalogu internetowego www.dobrabielizna.pl, polskie wyroby bieliźniarskie trafiają do sprzedaży na rynkach afrykańskich.

Golden Lady Company wizytuje polskie sklepy

Przedstawiciele włoskiego Golden Lady Company, producenta skarpet i rajstop, rozpoczęli w kwietniu wizytację polskich placówek handlowych zajmujących się dystrybucją wyrobów sygnowanych tą marką. W trakcie wizyty oceniany jest sposób prezentacji produktów w sklepach i hurtowniach.

Adrian reklamuje się na bilbordach

Pabianicki producent rajstop i skarpet pragnie zwiększyć sprzedaż swoich produktów. W tym celu sięga po reklamę zewnętrzną. Na billboardach usytuowanych w większych miastach prezentuje swoje wyroby.

Wirtualna sprzedaż bielizny ma się dobrze

Własciciele wirtualnych placówek handlowych twierdzą, że wykorzystywanych przez nich sposób dystrybucji wyrobów bieliźniarskich ma przed sobą dobre perspektywy. Z roku na rok coraz więcej klientów w ten sposób dokonuje zakupów.

reklama
Spis treściWydania archiwalne