bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 006 :: Golden Lady Company wizytuje polskie sklepy

Golden Lady Company wizytuje polskie sklepy (2860)

Przedstawiciele włoskiego Golden Lady Company, producenta skarpet i rajstop, rozpoczęli w kwietniu wizytację polskich placówek handlowych zajmujących się dystrybucją wyrobów sygnowanych tą marką. W trakcie wizyty oceniany jest sposób prezentacji produktów w sklepach i hurtowniach. Przedstawiciele włoskiego producenta traktują wizytę w Polsce jako dobrą okazję do uzyskania cennych informacji o tutejszym rynku. Zebrane wiadomości są następnie analizowane i wykorzystywane w trakcie przygotowania strategii eksportowej dla konkretnego kraju.

reklama

Wśród grona wizytowanych polskich dystrybutorów pończoch i rajstop znalazło się także warszawskie Centrum Handlu Hurtowego Rajstopami Raj-Pol. Właściciel firmy wraz z włoskim gościem odwiedzili kilka warszawskich sklepów i salonów, w ofercie których znajdują się produkty Golden Lady Company. – Producenci coraz częściej odwiedzają firmy dystrybucyjne. Takie robocze spotkania są okazją do wspólnej wymiany uwag i propozycji usprawnień. Godne podkreślenia jest także to, że w ciągu ostatnich kilku lat polski handel artykułami pończoszniczymi znacznie się unowocześnił. Do sklepów i salonów trafiły nowe sposoby ekspozycji towarów oraz wysmakowane materiały reklamowe. Właściciele polskich sklepów spostrzegli, że klienci przywiązują dużą wagę do miejsca, w którym robią zakupy i przy pomocy materiałów dostarczonych przez producentów tworzą tzw. przyjazną przestrzeń – mówi Jacek Chludziński – właściciel firmy Raj-Pol.

Nowe tendencje w aranżacji wnętrz widoczne są także w przedsiębiorstwach zajmujących się handlem hurtowym. – Przyjmując nowe towary, dbamy o właściwą ich ekspozycję. Staramy się rozmieszczać je tak, aby nasi klienci nie mieli problemów z odszukaniem właściwych wyrobów. W tej chwili pracujemy nad wdrożeniem systemu identyfikacji wizualnej w sali sprzedażowej – zapowiada wałaściciel hurtowni Raj-Pol.

reklama
Spis treściWydania archiwalne