bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 007 :: O bieliźnie i rajstopach

Archiwum

Od redakcji

Prezentujemy kolejny numer naszego magazynu. Na jego łamach publikujemy gorące aktualności z branży bieliźniarskiej i pończoszniczej. Okres poświąteczny to początek imprez zarówno targowych jak i organizowanych przez liczących się producentów i dystrybutorów.

Alles nagradza najlepsze hurtownie

W przedostatni weekend kwietnia producent bielizny firma Alles z Głowna zorganizowała w Krynicy-Zdrój spotkanie integracyjne dla swoich partnerów handlowych.

Nadchodzi koniec podrabiania wzorów bielizny

Nawet cztery lata więzienia i 300 tys. euro (1,2 mln zł) grzywny grozi osobom lub firmom podrabiającym markowe produkty bieliźniarskie i pończosznicze. Takie kary przewiduje projekt prawa, które zaakceptowała w środę 26 kwietnia Komisja Europejska.

Specjaliści z firmy Corin polecają

Moda jest zmienna, ale epokowych zmian wiosna 2006 roku nie przewiduje. Ważne jest, aby na bazie panujących trendów zindywidualizować swój styl. U Corin króluje ciepły kolor wanilii, nadający lekkości. Oczywiście top klasykę tworzy czysta biel, nie zapominamy także o błękicie, który może poszczycić się dziesiątkami odcieni, w tym niebieskim wpadającym w szarość.

MTŁ zapraszają na targi

Producenci, dystrybutorzy oraz detaliści wyrobów bieliźniarskich i pończoszniczych spotkają się pod koniec maja w Łodzi w ramach II Salonu Bielizny.

reklama
Spis treściWydania archiwalne