bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 007 :: Alles nagradza najlepsze hurtownie

Alles nagradza najlepsze hurtownie (2007)

W przedostatni weekend kwietnia producent bielizny firma Alles z Głowna zorganizowała w Krynicy-Zdrój spotkanie integracyjne dla swoich partnerów handlowych. Zaproszono blisko 100 osób reprezentujących głównie przedsiębiorstwa zajmujące się dystrybucją wyrobów łódzkiego producenta.
Organizację imprezy powierzono wyspecjalizowanej firmie eventowej dzięki czemu wydarzenia trzech dni spędzonych w krynickim ośrodku wypoczynkowym Górnik pozwoliły zarówno organizatorom jak i gościom zregenerować siły i co nie mniej ważne odświeżyć znajomości branżowe.
Dniem największych atrakcji była sobota. Kiedy po porannym zwiedzaniu Krynicy zgromadzeni goście zostali zaproszeni na wystawny obiad. Serwowano specjały kuchni greckiej. Dodatkową atrakcją była wizyta znanego z telewizyjnej audycji “Europa da się lubić” Theofilosa Vafidisa. Gość specjalny na oczach zebranych przygotował potrawy, które wcześniej były serwowane w czasie obiadu. Prezentacji kulinarnej towarzyszyły anegdoty związane z różnicami kulturowymi, które często są źródłem zabawnych sytuacji.

reklama

Kolejną atrakcją był specjalny konkurs kulinarny. Wyłoniono pięć drużyn, które na podstawie przepisów miały przygotować tradycyjną grecką potrawę. Zawodnicy nie mięli z zadaniem większych problemów.
Nieco inaczej wyglądał drugi z rozgrywanych równocześnie konkursów. Polegał on na wykonaniu biustonosza z dostarczonych komponentów. Okazało się, że przy wsparciu podstawowych narzędzi zadanie to jest niezmiernie trudne. Mimo to wszystkim uczestnikom sztuka się udała.
Trzecim konkursem były mistrzostwa bilardowe. Tu zaskoczeniem okazał się spektakularny sukces kobiety.
Na zwycięzców każdego z konkursów czekały atrakcyjne nagrody i upominki.
Po zakończeniu części turniejowej Alles zaprosił swoich gości na wyprawę dorożkami. Przewiozły one uczestników spotkania do “chaty piknikowej”, gdzie zaserwowano tradycyjne potrawy piknikowe a o oprawę artystyczną zadbał lokalny zespół góralski. Jego repertuar, anegdoty i muzyka zintegrował grupę i wciągnął wszystkich do zabawy.
Jako ciekawostkę warto podać, że aby przewieźć wszystkich gości łódzkiej firmy potrzebne było wynajęcie praktycznie wszystkich dorożek jakimi dysponuje Krynica-Zdrój.
Po powrocie do ośrodka Górnik i krótkim odpoczynku przedstawiciele firmy zaprosili gości na uroczystą kolację. Rozpoczęła się ona od wręczenia specjalnych upominków dla wyróżniających się dystrybutorów produktów firmy Alles. Cała ceremonia miała prawdziwie oskarowy charakter.
Po części oficjalnej i wysłuchaniu mów okolicznościowych bawiono się wspólnie do samego rana.
Impreza zorganizowana przez łódzkiego producenta Bielizny była znakomicie zorganizowana i przeprowadzona, co potwierdziły liczne pochlebne opinie wyrażane przez zaproszonych.
W jednym z najbliższych wydań Magazynu “Bieliźniarstwo i Pończosznictwo” opublikujemy fotograficzną relację z tej imprezy.

Specjalizująca się w produkcji wyrobów gorseciarskich, firma Alles powstała w 1992 roku. Nazwa przedsiębiorstwa wzięła swój początek od imion Alicja i Sławek. Jak się później okazało niemieckobrzmiąca marka pomogła polskiej firmie na rynku niemieckim. Nasi zachodni sąsiedzi sięgają bowiem po bieliznę z Głowna myśląc, że w ten sposób wspierają swój rodzimy przemysł lekki. Produkowany w Głownie asortyment gorseciarski uzupełniają: kostiumy kąpielowe dla kobiet o pełniejszych kształtach, szlafroki oraz pończochy i rajstopy. W 2000 roku firma wprowadziła do oferty bieliznę dla kobiet po mastektomii.
reklama
Spis treściWydania archiwalne