bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 010 :: O bieliźnie i rajstopach

Archiwum

Od redakcji

Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy już dziesiąty numer Magazynu Bieliźniarstwo i Pończosznictwo. W tym wydaniu publikujemy szereg interesujących materiałów, które powinny zainteresować zarówno producentów, jak i dystrybutorów bielizny oraz rajstop.

II Salon Bielizny spełnił oczekiwania wystawców

Korzystając z możliwości jakie daje internet, jako pierwsi publikujemy gorący reportaż zdjęciowy z II Salonu Bielizny. Impreza odbyła się w ostatni weekend, w ramach XII Targów Urody i Zdrowego Stylu Życia BEAUTY FAIR, na terenie Międzynarodowych Targów Łódzkich.

Gaia integruje się z firmami dystrybucyjnymi

Białostocki producent bielizny – firma Gaia tradycyjnie już zaprosiła swoich największych odbiorców na imprezę integracyjną. Odbyła się ona 13 maja w Ełku. Atmosfera tegorocznego spotkania stylizowana była na lata 20. i 30. ubiegłego wieku.

Polska bielizna podbija zachodnie rynki

Jerzy Stopczyński, właściciel warszawskiej hurtowni Partner specjalnie dla czytelników Magazynu Bieliźniarstwo & Pończosznictwo ocenia sytuację w branży bieliźniarskiej.

Branżę pończoszniczą czekają zmiany

Jacek Chludziński, właściciel hurtowni Raj-Pol specjalnie dla czytelników Magazynu Bieliźniarstwo & Pończosznictwo ocenia sytuację w branży.

reklama
Spis treściWydania archiwalne