bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 010 :: Gaia integruje się z firmami dystrybucyjnymi

Gaia integruje się z firmami dystrybucyjnymi (2859)

Białostocki producent bielizny – firma Gaia tradycyjnie już zaprosiła swoich największych odbiorców na imprezę integracyjną. Odbyła się ona 13 maja w Ełku.
Atmosfera tegorocznego spotkania stylizowana była na lata 20. i 30. ubiegłego wieku. Przybyli goście ubrani byli w stroje nawiązujące klimatu tamtego okresu.
Gaia zaprosiła zebranych do kasyna, gdzie każdy z zaproszonych mógł spróbować swoich sił w popularnych grach. Wielu amatorów zgromadziła ruletka i poker.

reklama

Korzystając z okazji białostocki producent zaprezentował także najnowsze kolekcje bielizny. Charakter pokazu nawiązywał do atmosfery spotkania i miał formę wyreżyserwanego spektaklu.
W tegorocznej imprezie uczestniczyli m.in. przedstawiciele następujących hurtowni bieliźniarskich: Partner (Warszawa), Kentex (Wrocław), Asto (Warszawa), JS (Lublin), Mada (Olsztyn), Jet (Gdańsk), Tomix (Szczecin).
W zeszłym roku Gaia zaprosiła swoich partnerów biznesowych do Kiermus. Impreza odbyła się pod hasłem „Biesiada szlachecka”. Goście przebrali się w stroje z czasów staropolskich. Wśród barwnego orszaku można było dojrzeć baronową z baronem, chłopa pańszczyźnianego, brata zakonnego, dziewki, damy i szlachciców. Cała impreza rozpoczęła się od wystrzałów z armat na zamku, gdzie miała miejsce część oficjalna.

Jako pierwsi prezentujemy fotograficzną relację z imprezy w Ełku.

Firma GAIA powstała w 1998 roku, kiedy Andrzej Kuźmicki i Andrzej Ciulkin przejęli upadający zakład szyjący garnitury i bieliznę. Modele powstają w firmowym studiu projektowym, gdzie proces projektowania wspomagany jest specjalnym systemem projektowania bazującym na programach komputerowych. Gaia produkuje dwie kolekcje: GAIA INTIMO oraz GAIA CLASSIC. GAIA INTIMO to bielizna zaprojektowana dla kobiet odważnych, eleganckich, podążających za najnowszymi trendami w modzie. GAIA CLASSIC, to biustonosze stworzone z myślą o kobietach ceniących wygodę i tradycyjne wzornictwo. Dystrybucja wyrobów odbywa się w oparciu o współpracę z hurtowniami na terenie całej Polski oraz partnerami zagranicznymi. W 2004 roku firma wdrożyła system zarządzania jakością oparty o normę PN EN ISO 9001:2001 i otrzymała stosowny certyfikat.
reklama
Spis treściWydania archiwalne