bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 010 :: Od redakcji

Od redakcji (2379)

Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy już dziesiąty numer Magazynu Bieliźniarstwo i Pończosznictwo. W tym wydaniu publikujemy szereg interesujących materiałów, które powinny zainteresować zarówno producentów, jak i dystrybutorów bielizny oraz rajstop.
Tematem tego numeru magazynu jest II Salon Bielizny, który został zorganizowany na terenie Międzynarodowych Targów Łódzkich w ostatni weekend (20-21 maja). Impreza odbyła się w ramach XII Targów Urody i Zdrowego Stylu Życia.
Jako pierwsi prezentujemy Państwu relację fotograficzną z tej imprezy. Zachęcamy do zapoznania się z blisko setką zdjęć, które dobrze oddają atmosferę jaka panowała w czasie imprezy.
Oprócz tematyki targowej w tym wydaniu znajdą Państwo relację z imprezy integracyjnej zorganizowanej przez białostockiego producenta bielizny – firmę Gaia.
Począwszy od tego numeru rozpoczynamy publikację wywiadów przeprowadzonych z właścicielami firm z naszej branży. Rozmawiamy z nimi głównie o sytuacji na polskim rynku bielizny i rajstop. Pytamy o perspektywy i plany. Pragniemy aby nasze pismo nie tylko informowało o najważniejszych wydarzeniach, ale także stanowiło platformę wymiany opinii.
Sposób dystrybucji Magazynu Bieliźniarstwo i Pończosznictwo umożliwia nam błyskawiczne prezentowanie informacji branżowych. Publikowane materiały są krótkie i treściwe. Zachęcamy do systematycznych odwiedzin.

Z poważaniem
Jarosław Chojnacki

reklama
Spis treściWydania archiwalne