bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 012 :: O bieliźnie i rajstopach

Archiwum

Właściciele sklepów z bielizną

Kapryśny koniec maja i nagłe ochłodzenie negatywnie wpływają na wielkość sprzedaży bielizny. Klientki cały czas nie mają okazji zaprezentowania się w letnich kreacjach, do których najczęściej kupują nowe biustonosze.

Polscy producenci bielizny inwestują w opakowania

Obecni na polskim rynku bieliźniarskim producenci obok stałego podnoszenia jakości oferowanych wyrobów, dużą wagę przywiązują także do estetyki opakowań. Niemalże każda firma wypracowała sobie w tej dziedzinie własny styl, choć analizując wybrane wzory pudełek można dostrzec pewne cechy wspólne.

Bielizna i rajstopy na aukcjach internetowych

Z roku na rok rośnie liczba transakcji zawieranych w internecie. Klienci coraz częściej poszukują nowych produktów w sieci. Obok e-sklepów, w bieliznę czy też rajstopy mogą zaopatrzyć się korzystając z aukcji prowadzonych na łamach specjalnych serwisów aukcyjnych.

Bielizna firmy Gaia uświetniła finał konkursu Miss Polonia 2006

Producent ekskluzywnej bielizny firma Gaia z Białegostoku promowała swoje produkty w czasie specjalnego pokazu, który zorganizowano w czasie finału konkursu Miss Polonia Podlasie 2006.

Sassa Mode rozwija sieć sprzedaży w Polsce

Niemiecki producent bielizny firma Sassa Mode, właściciel marki Affaris rozbudowuje sieć sprzedaży w Polsce. W tej chwili trwa budowa magazynu firmowego, który ma zaopatrywać polskich odbiorców.

reklama
Spis treściWydania archiwalne