bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 012 :: Bielizna firmy Gaia uświetniła finał konkursu Miss Polonia 2006

Bielizna firmy Gaia uświetniła finał konkursu Miss Polonia 2006 (2333)

Producent ekskluzywnej bielizny firma Gaia z Białegostoku promowała swoje produkty w czasie specjalnego pokazu, który zorganizowano w czasie finału konkursu Miss Polonia Podlasie 2006. Impreza odbyła się 20 maja br. w białostockim Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki.
Pokaz najnowszej kolekcji bielizny wyprodukowanej przez firmę Gaia był jedną z atrakcji wieczoru i spotkał się z dużym zainteresowaniem zebranej publiczności.

reklama

Promowanie bielizny w trakcie dużych masowych imprez jest dobrym sposobem na budowanie wizerunku marki. Białostocka firma korzysta z tego sposobu często.
Obok organizowania pokazów Gaia promuje swoje także swoje wyroby korzystając z internetu. Współpracuje z największym polskim portalem internetowym – onet. Na głównej stronie serwisu klikając w link “wyprzedaże bielizny” zostajemy przeniesieni do sklepu internetowego, w którym prezentowane są m.in. wyroby białostockiego producenta.
Firma GAIA powstała w 1998 roku. Modele powstają w firmowym Studiu Projektowym, gdzie proces projektowania wspomagany jest specjalnym systemem projektowania bazującym na programach komputerowych. Wyroby sygnowane marką Gaia szyte są w oparciu o surowce uznanych w świecie producentów m.in. z Włoch, Francji, Hiszpanii oraz przy wykorzystaniu najnowszych technologii, maszyn i urządzeń. Produkowana bielizna to dwie kolekcje: GAIA INTIMO oraz GAIA CLASSIC. GAIA INTIMO to bielizna zaprojektowana dla kobiet odważnych, eleganckich, podążających za najnowszymi trendami w modzie. GAIA CLASSIC, to biustonosze stworzone z myślą o kobietach ceniących wygodę i tradycyjne wzornictwo.

reklama
Spis treściWydania archiwalne