bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 012 :: Sassa Mode rozwija sieć sprzedaży w Polsce

Sassa Mode rozwija sieć sprzedaży w Polsce (3105)

Niemiecki producent bielizny firma Sassa Mode, właściciel marki Affaris rozbudowuje sieć sprzedaży w Polsce. W tej chwili trwa budowa magazynu firmowego, który ma zaopatrywać polskich odbiorców. Jednocześnie firma rozwija strukturę sprzedaży opartą na przedstawicielach handlowych.

reklama

Interesy niemieckiego przedsiębiorstwa na polskim rynku reprezentuje założona w styczniu 2005 roku wrocławska firma Sassa Mode Underwear Fashion. Polski oddział jest odpowiedzialny m.in. za realizowanie polityki sprzedażowej koncernu. Dlatego też rozwój polskiej sieci sprzedaży oparty będzie głównie na przedstawicielach handlowych. Firma nie zamierza dystrybuować swoich produktów przez sieć hurtowni bieliźniarskich. Zarząd firmy twierdzi bowiem, że pośrednik, jakim jest hurtownia nie jest w stanie zaprezentować wyrobów sygnowanych marką w producenta w sposób zachęcający do zakupu. Sassa Mode za wszelką cenę pragnie utrzymać bezpośredni kontakt z klientami detalicznymi.
Obecnie produkty trafiające na rynek polski są dostarczane przede wszystkim niemieckiego magazynu centralnego. Natomiast wyroby cieszące się dużą popularnością dostarczane są bezpośrednio z Azji, czyli miejsca produkcji.
Sassa Mode produkuje swoje wyroby w czterech zakładach usytuowanych w Chinach, Indonezji i na Filipinach. Rocznie wytwarza blisko 13 mln sztuk bielizny. Produkty Sassa Mode dostępne są przede wszystkim na rynku niemieckim. Trafiają także do Szwajcarii, Belgii i Francji.
W Polsce firma współpracuje obecnie z dużymi sieciami handlowymi. Obecnie prowadzone są prace, które mają umożliwić wprowadzenie do sprzedaży marki Affaris – która skierowana jest do dystrybucji w małych i średnich sklepach.

reklama
Spis treściWydania archiwalne