bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 013 :: Ewa Bien stawia na intensywne kolory

Ewa Bien stawia na intensywne kolory (3234)


Powoli zbliża się okres mocniejszego słońca, czas wyjazdów, urlopów i błogiego lenistwa. Wiele z Was swój wypoczynek zaplanuje na gorących plażach, basenach lub opalając się gdzieś nad rzeczką. Rodzi się pytanie, co w tym sezonie jest modne na plaży.
Moda tego lata przyniesie nam wiele emocji i wrażeń. Projektanci przygotowali dla nas prawdziwą ucztę dla oka. Plaże, baseny, kurorty zapełnią się żywymi wyrazistymi barwami pełnymi radości i fantazji. Po raz kolejny firma „Ewa Bien” zaskakuje nas pomysłowością swoich projektantów. Kolekcja pełna jest nowych krojów, wzorów i pięknych intensywnych kolorów.
Propozycja skierowana jest przede wszystkim do Pań, które są otwarta na nowe wyzwania i chcą się wyróżniać w tłumie plażowiczek. Z jednej strony jest nieco ekstrawagancka, bazuje na najnowszych tendencjach i przyciąga ostrością barw, a z drugiej czerpie z klasycznych eleganckich krojów. Proponowane kroje akcentują atuty kobiecości. Poczynając od śmiałych, seksownych wycięć ostrych kolorów, aż po piękne wzory i eleganckie dodatki. Z najnowszej kolekcji emanuje młodość, dziewczęcość z odrobiną kobiecej elegancji i subtelności.

reklama

Firma Ewa Bień proponuje nam cztery trendy kostiumów kąpielowych na sezon lato 2006.
Plaża na Ulicy – nawiązuje do radości i młodości ożywiającej szarość miejskich ulic, kolorystyka jaskrawa, nasycona i wesoła, dominują tu: róże, zielenie, pomarańcze, błękity i czerwienie. Wykorzystane desenie to: fotografie oraz wzory geometryczne – pozbawione regularnych linii.
Bulwar Zachodzącego Słońca – inspirowany szykiem gwiazd hollywoodzkich, jest pełen prostoty w stylu wyszukanego glamur. Kostiumy cechuje wysublimowany krój, gładkie tkaniny i eleganckie kolory: biały, czarny, granat, brąz. Wzory obowiązujące to pasy i kółka.
Capri w Latach 50-tych – jest echem atmosfery słonecznego wypoczynku na plażach Capri, hołduje elegancji wyższych sfer. Obecna tu kolorystyka to: czerwień, czerń, mocny róż, zieleń i niebieski. Wzornictwo stanowią proste formy, rozmyte pasy oraz rysunki kreską.
Rytmy Afryki – trend naturalny, zaczerpnięty z afrykańskiej fauny i flory. Kolory lekko wypalone: brązy, beże, zielenie, błękity, blade róże oraz czarny, zaś wzornictwo z motywami zwierząt i roślin.
W kolekcji kostiumów kąpielowych Lato 2006 wykorzystano doskonałej jakości hiszpańskie materiały, a wzory są zgodne z aktualnymi światowymi trendami. Wysoka jakość wyrobów firmy EWA BIEN oraz kilkanaście lat jej obecności na rynku pozwoliło na zdobycie doświadczenia i uznania klientek śledzących najnowsze tendencje w modzie.

Firma Ewa Bien obecna jest na Polski rynku od 16 lat, a od 12 lat zajmuje się produkcją bielizny. Produkty obecna są nie tylko w Polsce. Część z nich trafia do: Rosji, Francji Republiki Południowej Afryki, na Słowację, Ukrainę, Litwę. Część eksportu dociera także do Australii.
reklama
Spis treściWydania archiwalne