bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 013 :: Producenci bielizny i rajstop ruszają na Body Look i Bodytex

Producenci bielizny i rajstop ruszają na Body Look i Bodytex (2330)

Europejscy i światowi producenci bielizny damskiej i męskiej spotkają się pod koniec lipca w Diisseldorfie (Niemcy). W dniach 23-25 lipca br. odbędą się tam Międzynarodowe Targi Bielizny, Mody Plażowej i Pończosznictwa. Diisseldorf po raz pierwszy będzie gospodarzem tej imprezy, która tradycyjnie zgromadzi ponad 300 marek z branży bieliźniarskiej, mody plażowej i pończosznictwa z ponad 20 krajów.
Odwiedzający będą mogli zapoznać się z ogólnymi tendencjami panującymi na rynku. Targi staną się też swoistą giełdą kontaktów.

reklama

Na targach BODY LOOK prezentowane będą: damska i męska bielizna nocna i dzienna, dessous i wyroby gorseciarskie, moda kąpielowa i plażowa, sportowa i funkcjonalna bielizna, odzież rekreacyjna, artykuły z frotte, płaszcze kąpielowe, galanteria pończosznicza, akcesoria oraz wyposażenie sklepów i dodatki.
Ponadto dyskusji poddawane są koncepcje marketingu. Prezentowane będą: systemy sklepowe, koncepcje przestrzenne, koncepcje franchisingowe.
Poprzednia ósma edycja targów odbyła się w Lipsku w dniach 27-29 stycznia 2006 roku. Targi odwiedziło wówczas 3600 osób z 24 krajów świata, czyli nieco więcej niż przed rokiem. O 10 proc. wzrosła liczba dużych sklepów, podobnie jak wielkość składanych zamówień.
W Lipsku wystawiało się 260 marek, w tym Corin, jako jedyna firma z Polski, prezentujących kolekcje na zimę i jesień 2006/2007.
Body Look są stałym i ważnym elementem, jeśli chodzi o dokonywanie zamówień na kolejny sezon. Chociaż międzynarodowe trendy powstają w Paryżu i Londynie, to Body Look skoncentrowane są na niemieckim rynku i uwzględniają jego potrzeby, i tak też traktuje je większość odwiedzających – jako niemieckie targi narodowe.

reklama
Spis treściWydania archiwalne