bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 014 :: Na co zwrócić uwagę kupując kostium kąpielowy

Na co zwrócić uwagę kupując kostium kąpielowy (2351)

Publikujemy kilka cennych uwag, które na pewno przydadzą się sprzedawcom detalicznym w rozmowach z klientami, którym w wielu przypadkach należy ugruntować w dokonanym wyborze.

Szerokie biodra, uda dobrze zamaskuje dwuczęściowy kostium z szortami lub spodenkami. Do tego góra jak z klasycznego bikini (stanik z trójkątów) lub rozbudowana, w kształcie topu. Doskonały fason dla dziewczyn o pełnych biodrach i masywnych udach.

reklama

Brak talii: w tym przypadku warto zastanowić się nad zakupem kostiumu jednoczęściowego z kontrastowymi wstawkami po bokach, haftami i aplikacjami. Takie modele są przeznaczone dla dziewczyn bez wyraźnie zarysowanej talii.

Mały biust: najlepiej wybrać strój bikini, w których górna część jest usztywniona (miseczki wypełnione gąbką, silikonem albo powiększone dodatkową warstwą materiału). Opcja dla dziewczyn z niedużym biustem.

Drobna sylwetka – tu rewelacyjne może okazać się klasyczne bikini: góra w kształcie trójkątów i małe figi wiązane na biodrach. To propozycja dla szczupłych dziewczyn o wąskich biodrach – wiązania po bokach optycznie poszerzają.

Krótkie nogi: styliści polecają dwuczęściowy kostium z wysoko wyciętymi figami – mogą być wiązane trokami albo wykończone szerokim paskiem na linii talii. Taki fason jest wskazany dla pań, które chcą optycznie wydłużyć nogi.

reklama
Spis treściWydania archiwalne