bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 015 :: Ferax rozszerza ofertę

Ferax rozszerza ofertę (2618)

Producent wyrobów pończoszniczych firma Ferax, właściciel marki Gatta zdecydował się na wprowadzenie do sprzedaży nowych wzorów odzieży sportowej pod marką Gatta Active. Ubrania przeznaczone są dla kobiet aktywnych, które teraz mogą wybierać modele z linii: Gatta Active Yoga, Gatta Active Sport Culture i Gatta Active Sport Look to oryginalne bluzy, długie i krótkie spodnie, koszulki, bolerka i sukienki.
Kolekcja lato 2006 jest wykonana przede wszystkim z surowców nadających dzianinom miękkości i elastyczności. Materiał nowej kolekcji przylega do ciała, jest łatwy w pielęgnacji (szybko wysycha, nie wymaga prasowania), a także odporny na ścieranie. W kolekcji zastosowano przędze z jonami srebra o działaniu antybakteryjnym, jak również specjalną microfibrę, w której zawarte cząsteczki powstrzymują rozwijanie się bakterii, redukują nieprzyjemny zapach i utrzymują biologiczną równowagę skóry.

reklama

Producent zapewnia, że nowa kolekcja świetnie nadaje się do uprawiania aerobicu, joggingu, ćwiczeń na siłowni i innych form rekreacji. Ponadto jest zaprojektowana zgodnie z dominującymi trendami i stanowi jednocześnie najmodniejszy sportowy akcent codziennego stroju.
Na nową kolekcję Gatta Active składają się: topy, koszulki o zróżnicowanych formach, bluzy z fantazyjnymi marszczeniami, sukienki polo oraz spodnie o kroju idealnie podkreślającym piękno kobiecego ciała.
W swojej strategii produktowej Ferax prezentuje sposób na wykorzystanie słabszego okresu dla branży pończoszniczej (miesiące letnie) i wprowadził do sprzedaży asortyment, który zwłaszcza w okresie wakacyjnym może cieszyć się zainteresowaniem klientów. Gwarancją sukcesu ma być wykorzystanie marki Gatta, która jest jedną z lepiej rozpoznawalnych marek odzieżowych w Polsce.
Swój status zawdzięcza przemyślanym i systematcznym działaniom marketingowym, a przede wszystkim reklamie telewizyjnej, w której wystąpiła piosenkarka Justyna Steczkowska.

reklama
Spis treściWydania archiwalne