bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 016 :: Kati rozszerza ofertę o bieliznę aktywną

Kati rozszerza ofertę o bieliznę aktywną (2311)

Producent rajstop i skarpet firma Kati wprowadza na rynek wyroby wyprodukowane w oparciu o najnowszy i opatentowany we Włoszech materiał – Texenergy.
Powstał on we włoskich laboratoriach. Łączący w sobie zasady starożytnej nauki metaloterapii z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi i modnym design’em. Tak powstała ekskluzywna linia spodenek antycellulitowych – Aktywna Bielizna. Produkty wykorzystują terapeutyczne działanie włókien miedzi, krzemu i cynku wplecionych w miękką mikrofibrę.

reklama

Kombinacja metali oraz specjalna forma spodenek stymulują mikrokrążenie żylne i poprawiają drenaż limfatyczny, przyczyniając się do eliminacji tłuszczu oraz toksyn znajdujących się w tkance podskórnej. Dzięki temu materiał Texenergy przyczynia się do redukcji cellulitu oraz za sprawą krzemu, wygładza i ujędrnia skórę. Zaletą tej metody jest jej wygoda. Spodenki są idealne do codziennego noszenia, ponieważ nie posiadają szwów, a ich skład zapobiega nadmiernemu poceniu się. Różnorodność modeli umożliwia zakładanie Aktywnej Bielizny pod zwykłe ubranie lub samodzielnie jako stroju do ćwiczeń.
Ich specjalny kształt optycznie spłaszcza brzuch i modeluje pośladki. Spodenki z materiału Texenergy są hypoalergiczne, a testy kliniczne potwierdziły efekt redukcji cellulitu. Jest to produkt dla nowoczesnych kobiet, zarówno tych korzystających z klubów fitness jak i tych mniej aktywnych fizycznie.
Firma Kati rozpoczęła działalność na rynku tekstylnym w roku 1996. Obecnie zatrudnia 68 osób. Działalność firmy skupia się głównie na produkcji oraz dystrybucji rajstop. Portfel produktów uzupełniają lecznicze stopki oraz bielizna bezszwowa. Wyroby sprzedawane są w sklepach wielkopowierzchniowych.
Głównym partnerem przedsiębiorstwa jest włoska firma Calzificio Bram, która dostarcza surowce oraz maszyny do produkcji rajstop.

Aktywna bielizna Aktywna Bielizna wykorzystuje właściwości włókien miedzi, krzemu oraz cynku wplecionych w miękka mikrofibrę do biostymulacji mikrokrążenia oraz redukcji płynów. Działa również antybakteryjnie. Krzem likwiduje wszelkie niedoskonałości skóry oraz sprawia, że staje się ona miękka i gładka. W celu uzyskania optymalnych rezultatów aktywną bieliznę należy zakładać codziennie na kilka godzin przez przynajmniej 4 tygodnie. Po jakimś czasie można powtórzyć kurację lub stosować spodenki prewencyjnie na przykład na noc. Aktywność fizyczna wzmaga działanie spodenek ponieważ w ruchu masaż jest intensywniejszy. Polecamy więc noszenie aktywnej bielizny jako strój sportowy do klubu fitness czy na przykład na rower.
reklama
Spis treściWydania archiwalne