bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 017 :: Moskwa zaprasza polską branżę bieliźniarską na targi

Moskwa zaprasza polską branżę bieliźniarską na targi (2348)

W dniach 13-15 września po raz pierwszy w Moskwie w pobliżu Placu Czerwonego i Kremla odbędzie się międzynarodowa wystawa bielizny Linex 2006.
Na targach zostaną zaprezentowane najnowsze tendencje w rozwoju światowej branży bieliźniarskiej ze szczególnym uwzględnieniem rynku rosyjskiego, który jest jednym z głównych kierunków ekspansji polskich producentów i dystrybutorów bielizny.

reklama

Wśród firm, które już zgłosiły swoje uczestnictwo w imprezie znajdują się producenci i hurtownicy z Europy, Wspólnoty Niepodległych Państw, krajów bałtyckich oraz azjatyckich.
Organizatorzy imprezy twierdzą, że Linex 2006 umożliwi nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, wzmocni relacje z dotychczasowymi partnerami handlowymi oraz dobrze zaprezentuje osiągnięcia światowej branży bieliźniarskiej.
W trakcie imprezy odbędą się pokazy bielizny, strojów plażowych. Niektórzy z wystawców zorganizują własne indywidualne pokazy.
Poniżej przedstawiamy kilka wykresów charakteryzujących rynek rosyjski. Niewątpliwie jest to ogromnie chłonny organizm. Znalezienie się na nim pozytywnie wpłynie na wielkości przychodów i zysków. Być może właśnie dlatego warto wybrać się do Moskwy we wrześniu?


reklama
Spis treściWydania archiwalne