bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 018 :: O bieliźnie i rajstopach

Archiwum

Polscy producenci bielizny zdobywają kolejne rynki zbytu

Polska branża bieliźniarska i pończosznicza rozwija się bardzo dynamicznie. Świadczy o tym m.in. systematyczny wzrost sprzedaży eksportowej. Obecnie liczba przedsiębiorstwa produkcyjnych, które nie mogą pochwalić się żadnym kontrahentem zagranicznym jest już znikoma.

Nipplex inwestuje i optymalizuje koszty

Producent bielizny damskiej firma Nipplex z miejscowości Czerśl (woj. lubelskie) Jeszcze w tym roku chce pozyskać dofinansowanie z Unii Europejskiej na unowocześnienie krajalni.

Corin rozszerza ofertę rozmiarową

Tradycyjnie już w najnowszej kolekcji producenta bielizny damskiej firmy Corin można znaleźć ciekawe propozycje dla kobiet obdarzonych pełniejszym biustem. Firma zdecydowała się poszerzyć ofertę o tego typu asortyment, ponieważ do siedziby firmy systematycznie napływały zapytania potencjalnych klientek.

Gatta kolejny raz zdobywa Złoty Laur Konsumenta

Już po raz drugi rajstopy Gatta zostały nagrodzone Złotym Laurem Konsumenta, nagrodą przyznawaną przez Przegląd Gospodarczy produktom najczęściej wybieranych przez konsumentów, polecanym innym i pozytywnie ocenianym.

Łódzkie muzeum liczy na pomoc producentów bielizny

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi wyszło z bardzo cennym pomysłem dla polskiej branży bieliźniarskiej. W przygotowaniu jest bowiem wystawa bielizny z XX wieku. Organizatorzy nazwali ją roboczo – “Od pantalonów do stringów”. Jej otwarcie planowane jest już na 20 września 2006 roku.

reklama
Spis treściWydania archiwalne