bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 018 :: Gatta kolejny raz zdobywa Złoty Laur Konsumenta

Gatta kolejny raz zdobywa Złoty Laur Konsumenta (2433)

Już po raz drugi rajstopy Gatta zostały nagrodzone Złotym Laurem Konsumenta, nagrodą przyznawaną przez Przegląd Gospodarczy produktom najczęściej wybieranych przez konsumentów, polecanym innym i pozytywnie ocenianym.
Zajmująca się produkcją rajstop i bielizny firma Ferax rozpoczęła działalność w 1993 roku. Dziś zatrudnia ponad 900 pracowników. Należy do pierwszej dziesiątki największych i najnowocześniejszych fabryk w Europie.

reklama

W ofercie firmy znajduje się blisko 100 wzorów rajstop i pończoch w 20 kolorach, podzielonych na linię Gatta Classic oraz linię Noggi by Gatta. Firma ze Zduńskiej Woli dostarcza także rajstopy na rynki Europy Zachodniej. Występują one pod marką IRIL oraz innymi markami własnymi.

Jeszcze w tym roku właściciel marki Gatta planuje uruchomić kilka nowych salonów w dużych centrach handlowych na terenie całego kraju. Obecnie firma prowadzi osiem własnych salonów. Są one usytuowane głównie w dużych i nowoczesnych centrach handlowych takich jak warszawska Arkadia, Wola Park, Copernicus w Toruniu, Silesia w Katowicach, czy Manufaktura w Łodzi.

reklama
Spis treściWydania archiwalne