bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 019 :: Hurtownia Partner od września w nowej siedzibie

Hurtownia Partner od września w nowej siedzibie (2576)

Największy dystrybutor artykułów bieliźniarskich na Mazowszu – warszawska hurtownia bielizny Partner zamierza w najbliższych miesiącach zdecydowanie rozszerzyć ofertę towarową. Pierwszym krokiem do realizacji tego celu jest zmiana siedziby firmy. Partner przywita swoich klientów w nowym miejscu już 4 września br.
Od początku sierpnia trwają prace adaptacyjne. W ich ramach przygotowywany jest wystrój sali sprzedażowej oraz zaplecze administracyjno-biurowe. Przeprowadzka planowana jest na ostatni tydzień sierpnia. Wówczas hurtownia nie będzie prowadzić sprzedaży tradycyjnej. Produkty będzie można zamawiać przez internet, korzystając z internetowego katalogu bieliźniarstwa & pończosznictwa www.dobrabielizna.pl.

reklama

Hurtownia bielizny Partner zdecydowała się na przeprowadzkę z kilku powodów. Po pierwsze dotychczasowa siedziba firmy uniemożliwiała zdecydowane rozszerzenie powierzchni sprzedażowej, a co za tym idzie poszerzenie asortymentu dostępnego w ofercie. Drugim ważnym powodem zmiany lokalizacji są także plany związane z działalnością promocyjno-reklamową. Firma zamierza bowiem wdrożyć kilka rozwiązań nie obecnych jeszcze na polskim rynku bieliźniarskim. – Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci żywo interesują się nowościami rynkowymi. W większości nie mają jednak czasu na lekturę czasopism branżowych. Dlatego też przygotowujemy specjalny system multimedialny, który umożliwi klientom możliwie szybkie i atrakcyjne poznanie nowości produktowych. Przygotowujemy także nowatorskie oznakowanie sali sprzedażowej. Dzięki niemu współpracujące z nami firmy będą mogły prezentować swoje materiały promocyjno-reklamowe. Poza tym w nowej lokalizacji uzyskamy większą powierzchnię ekspozycyjno-sprzedażową. Dzięki temu jeszcze bardziej uatrakcyjnimy ofertę. W tej chwili prowadzimy rozmowy z kilkoma firmami z Polski i zagranicy – mówi Jerzy Stopczyński, właściciel hurtowni Partner.
Warszawska hurtownia bielizny Partner działa w branży bieliźniarskiej od 1984 roku. Na początku lat 90. z firmy produkcyjnej przekształciła się w dystrybucyjną. Obecnie współpracuje z liczącymi się polskimi producentami. W ofercie handlowej znajduje się ponad 5000 wzorów bielizny damskiej, męskiej, dziennej, nocnej, erotycznej, korygującej oraz ciążowej.
Hurtownia Partner jest współwłaścicielem internetowego katalogu bieliźniarstwa & pończosznictwa www.dobrabielizna.pl. Funkcjonuje on w sieci od maja 2005 roku. Od tego czasu systematycznie dodawane są do niego nowe produkty. W obecnej wersji katalogu jest ich już blisko 2 tysiące, choć wprowadzonych zostało o 1,6 tys. więcej.
Z katalogu dobrabielizna.pl korzystają na co dzień głównie detaliści. Serwis obok możliwości przejrzenia oferty produktowej umożliwia także bezpośrednie zamówienie wybranych produktów. W lipcu br. liczba zarejestrowanych użytkowników – to znaczy podmiotów gospodarczych prowadzących działalność związaną z handlem bielizną i rajstopami, wzrosła do 600.

Nowy adres Hurtowni Partner (obowiązujący od 4 września br):

ul. Jana Kazimierza 12/14

Warszawa

tel. pozostają bez zmian

e-mail: info@dobrabielizna.pl

reklama
Spis treściWydania archiwalne