bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 020 :: O bieliźnie i rajstopach

Archiwum

Chińscy producenci bielizny mogą mieć problemy z siłą roboczą

Prezentujemy już dwudziesty numer MAGAZYNU BIELIŹNIARSTWO i POŃCZOSZNICTWO. Począwszy od marca tego roku, co tydzień publikujemy najciekawsze informacje branżowe oraz wiadomości ekonomiczne istotne dla producentów, dystrybutorów i detalistów.

Raj-Pol ma nową salę sprzedażową

Warszawskie Centrum Handlu Hurtowego Rajstopami – Raj-Pol – jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm dystrybucyjnych branży pończoszniczej w województwie mazowieckim zdecydowała się zwiększyć komfort sali sprzedażowej.

Bikini i elektronika

Kanadyjska firma Solestorm wprowadzi w przyszłym miesiącu na rynek nowy model bikini, wyposażony w miernik promieniowania ultrafioletowego (UV) oraz alarm, który powiadomi użytkowniczkę, że najwyższa pora skryć się w cień.

Unia Europejska walczy z podróbkami bielizny

Europejczycy przyzwyczaili się do taniej chińskiej bielizny. Wszystko wskazuje na to, że będą musieli zmienić przyzwyczajenia.

Internet staje się coraz ważniejszym kanałem dystrybucji

Najwięksi gracze na rynku odzieżowym, właściciele uznanych i bardzo drogich marek rozwijają internetowe kanały dystrybucji. Dzieje się tak, ponieważ zauważono, że coraz większa grupa zamożnych klientów nie ma czasu na wizyty w tradycyjnych salonach.

reklama
Spis treściWydania archiwalne