bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 020 :: Kostiumy kąpielowe na wyprzedażach

Kostiumy kąpielowe na wyprzedażach (3114)

W centrach handlowych ruszył sezon wyprzedaży kolekcji wiosenno-letnich. Sklepy oferujące kostiumy kąpielowe przeżywają prawdziwe oblężenie. Wszystkie kuszą klientów ogromnymi obniżkami i gratisami dodawanymi do towarów.
W Kupieckich Domach Towarowych u zbiegu ul. Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej na stoisku z bielizną Li Parie każda klientka, która kupi strój kąpielowy, otrzymuje prezent. Jest nim pareo, klapki albo poręczny i kolorowy kosz plażowy.

reklama

Większość detalistów po raz pierwszy w tym roku wprowadziło właśnie taką formę promocji. Wcześniej bazowali tylko na obniżkach cen. Zdaniem wielu warszawskich handlowców wprowadzenie tzw. gratisów było przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Klienci są mile zaskoczeni, kiedy słyszą, że mogą sobie wybrać prezent.
W znajdującej się w pobliżu Kupieckich Domów Towarowych – warszawskiej Galerii Centrum zastosowano nieco inną metodę zachęcenia klientów do nabycia strojów plażowych. Wszyscy, którzy zdecydują się na zakup takiego asortymentu mogą ze znacznym upustem kupić duży ręcznik plażowy, a jeśli wartość zakupów przekroczy 50 zł otrzymuje praktyczny prezent – matę plażową i torbę w jednym za jedyne 39 zł
Oprócz sprzedaży wiązanej w Galerii Centrum mamy także do czynienia z klasyczną przeceną – kostiumy kąpielowe można kupić nawet 70% taniej.

PRZYKŁADOWE CENY:

Kupieckie Domy Towarowe: stroje kąpielowe dwuczęściowe od 19 do 59 zł (przecenione z 79,89 zł). Markowe bikini można kupić od 79 zł do 119. Na stoisku Li Parie do każdego dodawany jest prezent (pareo, klapki lub kosz plażowy).

Go Sport: bokserki kąpielowe od 65 zł do 120 zł. Dwuczęściowe damskie stroje kąpielowe zostały przecenione z 59,95 na 29,95 zł i z 39 na 19,90 zł.

Galeria Centrum: za zakupy powyżej 79 zł można kupić ręcznik plażowy za 49 zł, a za zakupy za 50 zł można dostać matę plażową i torbę w jednym za 39 zł

Arkadia: spory wybór kostiumów (od 39 zł).

reklama
Spis treściWydania archiwalne