bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 020 :: Raj-Pol ma nową salę sprzedażową

Raj-Pol ma nową salę sprzedażową (3168)

Warszawskie Centrum Handlu Hurtowego Rajstopami – Raj-Pol – jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm dystrybucyjnych branży pończoszniczej w województwie mazowieckim zdecydowała się zwiększyć komfort sali sprzedażowej. Już od 23 br. sierpnia zaprasza swoich klientów do nowej dużo większej warszawskiej siedziby. – Z nieformalnych rozmów z zaprzyjaźnionymi klientami wynikało, że mamy bardzo dobrze przygotowaną ofertę produktową oraz naprawdę profesjonalną obsługę jedyną bolączką dla klientów była zbyt mała sala sprzedażowa. Ponadto dostępny metraż uniemożliwiał zaprezentowanie w widocznym miejscu wszystkich nowości. Dlatego też zdecydowaliśmy się na przeprowadzkę. Poszukiwania odpowiednio dużej powierzchni trwały blisko cztery miesiące. Oprócz metrażu braliśmy pod uwagę także lokalizację, parking oraz łatwość dojazdu w godzinach szczytu – mówi Jacek Chludziński, właściciel hurtowni Raj-Pol.

reklama

Raj-Pol w najbliższym czasie zdecydowanie rozszerzy ofertę oraz wprowadzi specjalne programy promocyjne dla producentów. Tym sposobem chce im pomóc w procesie kreowania i wzmacniania marki wśród polskich klientów. – Działania, które wdrożymy w miesiącach jesiennych będą absolutnym novum na rynku polskim. Z ich efektami zapoznamy się w ciągu najbliższego roku. Myślę, że nasza akcje zostanie ciepło przyjęta przez klientki. W tej chwili nie mogę jednak publicznie zdradzić jej szczegółów – wyjaśnia właściciel hurtowni Raj-Pol.
Z tego co udało nam się ustalić działania planowane przez Raj-Pol polegać będą na dużej akcji dystrybucji wydawnictw. Ich tematyka pozostaje jednak tajemnicą. W każdym bądź razie już wkrótce liczący się na polskim rynku producenci rajstop, pończoch i skarpet otrzymają specjalną ofertę współpracy. – W planowanej akcji na pewno wykorzystamy internetową platformę hurtowego handlu rajstopami www.dobrerajstopy.com. Jest ona znakomitym narzędziem promocji wyrobów pończoszniczych. Już teraz korzystają z niej sprzedawcy detaliczni z Polski i innych krajów europejskich. Za pośrednictwem internetu, nie ruszając się z miejsca, poznają nowości rynkowe i zamawiają wybrane produkty. W czasach kiedy stale rosną koszty benzyny jest to wygodny sposób zaopatrywania sklepu. Nie trzeba stać w korkach. Wystarczy wieczorem połączyć się z naszą witryną internetową, wybrać, zamówić i czekać na dostawę – tłumaczy Jacek Chludziński.
Warszawskie Centrum Handlu Hurtowego Rajstopami Raj-Pol działa na rynku od 1992 roku. Początkowo przedmiotem działalności był handel detaliczny. Zdobyte doświadczenia, środki i kontakty umożliwiły zmianę profilu działalności. Dziś firma współpracuje z producentami z Polski i zagranicy.

Nowy adres Hurtowni Raj-Pol (obowiązujący od 23 sierpnia br):

ul. Jana Kazimierza 12/14

Warszawa

tel. 0 22 425 21 87

e-mail: rajpol@dobrerajstopy.com

reklama
Spis treściWydania archiwalne