bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 022 :: Branża pończosznicza cieszy się z nadejścia chłodniejszych dni

Branża pończosznicza cieszy się z nadejścia chłodniejszych dni (2832)

Szanowni Państwo

Gwałtowne obniżenie temperatury, z którym mieliśmy do czynienia na przełomie sierpnia i września poprawiło nastrój w branży pończoszniczej. Wraz z pierwszym chłodniejszym dniem w hurtowniach oferujących rajstopy wzrosły obroty. Odbiorcy detaliczni postanowili zrealizować większe zakupy.
Wrzesień jest już tradycyjnie pierwszym miesiącem ożywienia w branży pończoszniczej. Obniżenie temperatury zachęca bowiem kobiety do korzystania z rajstop. Producenci, dystrybutorzy i sprzedawcy detaliczni tego asortymentu z niecierpliwością oczekują dalszego ochłodzenia.
Początek września sprzyja zatem działaniom mającym na celu rozszerzenie sieci dystrybucji. Producenci mogą skorzystać z ofert niektórych hurtowni, które w okresie letnim powiększyły powierzchnię sprzedażową i wyrażają chęć poszerzenia oferowanego asortymentu towarowego. Szersza sieć dystrybucji to w większości przypadków większy wolumen sprzedaży. Nawiązanie współpracy z aktywnymi dystrybutorami to także możliwość wspólnego przeprowadzania akcji promocyjnych.

Z poważaniem
Jarosław Chojnacki

reklama
Spis treściWydania archiwalne