bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 024 :: IV Ogólnopolski Salon Franchisingu w Warszawie

IV Ogólnopolski Salon Franchisingu w Warszawie (2286)

Na polskim rynku coraz więcej firm bieliźniarskich decyduje się na dystrybucję swoich wyrobów na zasadzie Franchisingu. W związku z tym polskich producentów zainteresuje na pewno informacja, że między 10 a 12 października w Warszawie odbędzie się IV Salon Franchisingu w Warszawie.
Ogólnopolski Salon Franchisingu odbędzie się w tym roku już po raz czwarty. W ubiegłym roku salon odbywał się w dniach 16-18 czerwca w salach Pałacu Kultury i Nauki. Zaprezentowała się na nim sieć Szame.

reklama

Organizatorzy oceniają, że wystawa przyciągnęła około 1500 osób zainteresowanych otworzeniem własnego biznesu. Salon odbywa się w tym roku obok targów Moje Pieniądze i ma za zadanie promocję franczyzy w Polsce. Sąsiedztwo targów Moje Pieniądze ma za zadanie ułatwić odwiedzającym poznanie oferty umożliwiającej sfinansowanie biznesu.
Impreza, która odbywa się od czterech lat, co roku się zwiększa, a liczba wystawców się podwaja. W 2005 roku uczestniczyło w niej 40 firm franczyzowych.
W czasie salonu prezentują się najlepsze firmy franczyzowe. Patronem imprezy jest Polska Organizacja Franczyzodawców. Podczas salonu odbędzie się forum edukacyjno-szkoleniowe dla franczyzobiorców, które ma pokazać zainteresowanym, że franczyza to dobry sposób na założenie biznesu. Wykłady będą prowadzić specjaliści zajmujący się franchisingiem – przedstawiciele sieci franczyzowych i doradcy franczyzowi oraz doradcy finansowi, którzy podpowiedzą, jak szukać źródeł finansowania biznesu. Uczestnicy seminarium dowiedzą się między innymi: “Jak wybrać franczyzodawcę?” i “Jak ocenić opłacalność franczyzy” oraz jakie są “Zalety franczyzy dla franczyzobiorców”.
Targi organizują: Profit system, firma, która specjalizuje się w doradztwie franczyzowym, oraz Biuro Reklamy Poland SA, Zarząd Targów Warszawskich.
Zwiedzający za wstęp na targi nie będą płacić. Przedstawiciele sieci franczyzowych, którzy będą chcieli wykupić stoiska zabudowane, będą musieli wynająć je za 625 zł za metr kwadratowy, lub wynająć przestrzeń bez aranżacji za 500 zł za metr kwadratowy.

reklama
Spis treściWydania archiwalne