bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 024 :: Raj-Pol i Partner wzmacniają swoją pozycję na Mazowszu

Raj-Pol i Partner wzmacniają swoją pozycję na Mazowszu (2120)


Dwie warszawskie hurtownie wyspecjalizowane w dystrybucji artykułów bieliźniarskich i pończoszniczych zdecydowały się ujednolić strategię marketingową i stworzyć duże centrum hurtowe w Warszawie.
Sygnałem do zmian była zmiana siedziby. Firmy przeprowadziły się z ulicy Przasnyskiej na ul. Jana Kazimierza i znacznie zwiększyły powierzchnię sprzedażową. Informowaliśmy o tym w sierpniowym wydaniu Magazynu.

reklama

W wyniku porozumienia Raj-Pol i Partner powołali do życia Mazowieckie Hurtowe Centrum Bieliźniarstwa i Pończosznictwa. Jest to obok prowadzonego od blisko dwóch lat internetowego katalogu branżowego www.dobrabielizna.pl drugie wspólne przedsięwzięcie. – Współpraca umożliwia nam przeznaczenie większych środków na działania marketingowe dzięki czemu liczba klientów zaopatrujących się u nas systematycznie rośnie – mówi Jacek Chludziński – właściciel hurtowni Raj-Pol.
Na połączeniu sił skorzystają też producenci bielizny i rajstop, którzy współpracują z warszawskimi firmami.Uzyskają bowiem możliwość popularyzowania swoich marek wśród klientów detalicznych. Stanie się to możliwe dzięki specjalnemu systemowi wystawienniczemu, który wykorzystywać będzię najnowsze technologie multimedialne. – Zleciliśmy przygotowanie pilotażowego programu do realizacji prezentacji, które będą wyświetlane w halach sprzedażowych. W momencie kiedy nowe rozwiązanie zostanie przetestowane zaprosimy do współpracy producentów – mówi Jerzy Stopczyński z hurtowni Partner.
We wrześniu Partner i Raj-Pol zadbały o oznaczenie nowego miejsca sprzedaży. Jeszcze przed przeprowadzką klienci otrzymali ulotki z planem dojazdowym. Dodatkowo w nowej lokalizacji zadbano o tablice informacyjne i billboardy.
Zdaniem właścicieli warszawskich firm zawarte porozumienie i stworzenie wspólnej nazwy handlowej pomoże zwiększyć udziła w warszawskim rynku dystrybucyjnym. Już teraz firmy zapowiadają wspólne akcje promocyjne.
Warszawska hurtownia bielizny Partner działa w branży bieliźniarskiej od 1984 roku. Na początku lat 90. z firmy produkcyjnej przekształciła się w dystrybucyjną. Obecnie współpracuje z liczącymi się polskimi producentami. W ofercie handlowej znajduje się ponad 5000 wzorów bielizny damskiej, męskiej, dziennej, nocnej, erotycznej, korygującej oraz ciążowej.
Warszawskie Centrum Handlu Hurtowego Rajstopami Raj-Pol działa na rynku od 1992 roku. Początkowo przedmiotem działalności był handel detaliczny. Zdobyte doświadczenia, środki i kontakty umożliwiły zmianę profilu działalności. Dziś firma współpracuje z producentami z Polski i zagranicy.

reklama
Spis treściWydania archiwalne