bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 025 :: Atlantic: młodość :: aktywność :: radość

Atlantic: młodość, aktywność, radość (2588)


Sezon jesień/zima 2006 to kolejna podróż z bielizną Atlantic pod hasłem ‘Pokaż się światu’.
Gorące Los Angeles i “fabryka snów” są już tylko letnim wspomnieniem. Czas przenieść się do zupełnie innej części świata, w której najpełniej będzie można przeżyć pełną uroku jesień i magiczną zimę. Wizyta w Rosji, w Sankt Petersburgu, nie jest jedynie ucieczką od upałów, ale także podróżą w przeszłość, w XVIII wiek, czasy dynastii Romanowów. Carska Rosja – jej architektura, symbole i moda – to wciąż niewyczerpane i aktualne źródło inspiracji projektantów i fotografów mody.
Linie w kolekcji Atlantic jesień/zima 2006:

reklama

Linia Active
Przeznaczona jest dla osób aktywnych, poszukujących wygodnej, komfortowej bielizny w sportowym stylu. Tu liczy się głównie naturalność i swoboda ruchów.
Podstawę linii stanowią koszulki, figi/slipy z bawełny w czystych kolorach i zdecydowanych połączeniach kolorystycznych, z dodatkami o charakterze sportowym, takimi jak lamówki, paski, nadruki.

Linia Trend
To ukłon w stronę mody i najnowszych trendów.
W kolekcji damskiej dominują wzory romantyczne, kobiece, dodające wdzięku i podkreślające naturalne piękno. Linia trend w męskiej bieliźnie to innowacje w materiałach i odważna kolorystyka oraz trendowe, zdecydowanie młodzieżowe nadruki inspirowane Orientem.

Linia Classic
To wygodna, wysokiej jakości bielizna z bawełny i mikrofibry w podstawowych fasonach i kolorach (biel, czerń, beż). Figi/slipy, biustonosze i koszulki z tej linii są stale dostępne w sprzedaży bez względu na sezon.

Uzupełnieniem kolekcji bielizny są piżamy oraz skarpetki, a także nowość w tym sezonie – szlafroki damskie i męskie. W sprzedaży znajdą się także miękkie, puchate kapcie dopasowane kolorystycznie do piżam i szlafroków.

reklama
Spis treściWydania archiwalne