bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 025 :: Gorteks: szeroki wybór nowości

Gorteks: szeroki wybór nowości (2468)


Białostocki Gorteks jeden z większych polskich producentów bielizny przygotował na sezon jesienno-zimowy kilkanaście interesujących propozycji.
Są one bardzo zróżnicowane. Wśród klasycznych kompletów znajdziemy także modele bogato zdobione motywami kwiatowymi i haftem.

reklama

Firma pomyślała także o klientkach, które wymagają od bielizny osobistej nie tylko wygody, ale także odrobiny erotyzmu. W kilku modelach zastosowano kuszącą przeźroczystość.
Zdaniem osób blisko związanych z branżą bieliźniarską nowa kolekcja Gorteksu jest jedną z najlepszych w historii firmy.
Firma Gorteks istnieje na rynku polskim od 1994 roku. Załoga zakładu liczy 100 osób. Od samego początku dewizą właścicieli było szycie bielizny wysokiej jakości za przystępną ceną. Projektanci firmy wciąż wymyślają nowe modele, ulepszają wcześniejsze wzory – wszystko po to, aby w oczach klientek bielizna Gorteksu mogła zasłużyć na miano nie tylko ładnej, ale przede wszystkim wygodnej.
W lansowanych obecnie kolekcjach (‘LE CLASSIQUE’ i ‘BELLE FEMME’) stosowane są materiały wysokogatunkowe pozyskiwane głównie z Włoch, Francji, Szwajcarii, Hiszpanii, Austrii i Niemiec. Wiele wysiłku włożono też w opakowania, które uchodzą za jedne z ładniejszych na rynku bielizny w Polsce.
Firma sprzedaje swoje wyrobu na terenie kraju. Część produkcji przeznaczona jest na eksport: Rosja, Ukraina, Białoruś, Czechy, Słowacja, Niemcy, Francja, Szwajcaria i Belgia.

reklama
Spis treściWydania archiwalne