bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 025 :: Kolekcje jesienno-zimowe są niezwykle różnorodne

Kolekcje jesienno-zimowe są niezwykle różnorodne (2103)

Szanowni Państwo

Na prośbę redakcji Magazynu Bieliźniarstwo & Pończosznictwo o przesłanie zdjęć najnowszych kolekcji odpowiedziało blisko 30 producentów bielizny. Spośród nadesłanych materiałów wybraliśmy, te – naszym zdaniem najciekawsze. Prezentujemy je w tym wydaniu magazynu. Chcemy w ten sposób pokazać trendy panujące w polskim bieliźniarstwie. Dlatego ograniczyliśmy opisy do niezbędnego minimum.
Magazyn Bieliźniarstwo & Pończosznictwo skierowany jest bowiem przede wszystkim do przedsiębiorstw działających w branży bieliźniarskiej i pończoszniczej. Za główny cel stawiamy sobie informowanie kadry menedżerskiej o zjawiskach zachodzących w tym sektorze przemysłu lekkiego.
Publikowanie na naszych łamach informacji o firmie jest dobrym sposobem na promowanie marki w internecie. Jak pokazuje wiele przykładów ma to duże znaczenie dla sukcesu realizowanej polityki marketingowej. Naszym ogromnym atutem jest fakt, że ukazujemy się aż cztery razy w miesiącu i tyleż razy docieramy do blisko 1000 przedsiębiorstw bieliźniarskich i pończoszniczych – producentów, dystrybutorów i detalistów. Jest to sprawdzonym sposobem na skuteczną promocję marki i produktów.
Dostęp do opublikowanych materiałów jest bezpłatny. A wszystkie teksty są indeksowane przez wyszukiwarki. W związku z tym cykl życia każdego wydania jest czasowo nieograniczony. Dostęp do informacji można uzyskać z każdego komputera podłączonego do internetu o każdej porze.
Polski rynek bieliźniarski i pończoszniczy rozwija się bardzo dynamicznie. Przedsiębiorcy coraz częściej poszukują informacji o kontrahentach właśnie w sieci internet. Publikowanie tekstów odredakcyjnych jest idealnym sposobem na stworzenie ciepłego wizerunku wokół przedsiębiorstwa. Ma to istotne znaczenie m.in. przy zawieraniu umów z nowymi kontrahentami, czy też uruchamianiu sprzedaży eksportowej.

Z poważaniem
Jarosław Chojnacki

reklama
Spis treściWydania archiwalne