bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 025 :: Róża: urok luksusu zaklęty w bieliźnie

Róża: urok luksusu zaklęty w bieliźnie (2272)


Firma Róża proponuje na sezon jesienno-zimowe zupełnie nowe modele, które wzbogacą i tak szeroką ofertę tego producenta.
Nowe wzory cechują się już tradycyjnie bogatym wzornictwem. W najnowszej kolekcji uwagę zwracają szalenie oryginalne, a zarazem piękne figi damskie, choć także inne wyroby są interesujące.

reklama

Firma Róża powstała w maju 1995 roku, jest polską firmą, która zasłynęła w branży jako producent szalenie oryginalnych, a zarazem pięknych fig damskich.
Jak zapewnia właścicielka firmy każdy model tworzony jest z tym samym ogromnym zaangażowaniem i z pasją, która sprawia, że wszystkie projekty cieszą się uznaniem klientek. Produkty Róży znane są nie tylko w Polsce, ale znalazły grono swoich wielbicielek we Francji, Czechach, Niemczech, Rosji, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.
Firma Róża specjalizuje się w produkcji fig o klasycznym kształcie, typu string oraz majteczek w formie spodenek i biustonoszy. Wszystkie nasze produkty są interesujące, wygodne i piękne.
Wysokie normy jakościowe pozowliły firmie zdobyć liczne nagrody i wyróżnienia. W tym roku produkty firmy Róża zostały docenione przez gazetę Przegląd Gospodarczy, będącą częścią Grupy Media Partner. Naszej firmie został przyznany medal Laur Klienta 2006 oraz dyplom.
W 2003 roku firma Róża zostałą nagrodzona statuetką “Produkt bez granic”, nagrodą przyznaną dla zwycięscy konkursu dla najlepszej polskiej firmy z branży mody Produkt bielizna roku 2003 w kategorii FIGI w ramach Gali “Polski Produkt- Polska Bielizna”.

reklama
Spis treściWydania archiwalne