bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 026 :: Znana artystka będzie produkować bieliznę

Znana artystka będzie produkować bieliznę (2584)

Jak udało nam się ustalić piosenkarka Dorota Rabczewska – znana pod pseudonimem scenicznym – Doda zdecydowała się rozpocząć produkcję bielizny i wyrobów pończoszniczych. Będą one sygnowane marką Doda Line. Grupą docelową nowej marki mają być zarówno młode, jak i dojrzałe kobiety.
Niestety do chwili ukazania się tego numeru Magazynu nie uzyskaliśmy żadnych dodatkowych informacji zawierających projekty produktów, choć wiemy, że takie już zostały zaprezentowane wąskiej grupie współpracowników artystyki.

reklama

Doda jest piosenkarką kontrowersyjną znaną z niestandardowych zachowań scenicznych oraz specyficznych kreacji, w których prezentuje się w trakcie koncertów. Kilkakrotnie występowała m.in. w gorsecie firmy KrisLine.
Rozpoczęcie produkcji bielizny pod własną marką jest zadaniem trudnym. Jednak biorąc pod uwagę popularność sceniczną artystki – w tym przypadku możemy zakładać, że Dodzie uda się wejść na polski rynek bielizny. Fakt, że będzie mogła sama promować swojej wyroby w trakcie koncertów i występów telewizyjnych ma ogromne znaczenie.
Miraż znanych artystów i wyrobów bieliźniarskich i pończoszniczych jest znany na świecie. Na krajowym rynku mamy do czynienia np. ze współpracą Justyny Steczkowskiej z firmą Ferax – właścicielem marki Gatta. Wizerunek artystki był wykorzstywany w rekalamach telewizyjnych, prasowych i na billboardach. Zaangażowanie Justyny do promocji wyrobów Gatta zaowocowałotrzykrotnym wzrostem sprzedaży.
W zaszłym roku Justyna Steczkowska zadebiutowała w nowej roli. Zaprojektowała swoją linię odzieży dla marki Gatta – “Gatta by Justyna Steczkowska”. To pierwsza tego rodzaju kolekcja sygnowana nazwiskiem znanej gwiazdy w Polsce. Nowa linia pojawiła się w sprzedaży 15 grudnia 2005r. W jej sład wchodzą: sukienki z modnym wielofunkcyjnym ściągaczem, body zdobione kryształkami Swarovskiego, oryginalnie marszczonej bluzki, body z wyjątkowym dekoltem na plecach. Całość kolekcji utrzymana jest w tonacji głębokiej czerni.

Dorota Rabczewska (pseudonim Doda, Doda Elektroda ) (ur. 15 lutego 1984 w Ciechanowie) – piosenkarka polska. Karierę ogólnopolska rozpoczęła od udziału w reality show – Bar. Od 2000 roku Doda jest wokalistka zespołu Virgin. Zespół Virgin jest nominowany do tegorocznej nagrody MTV EMA 2006.
reklama
Spis treściWydania archiwalne