bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 027 :: O bieliźnie i rajstopach

Archiwum

Producenci rajstop szykują się do sezonu jesienno-zimowego

Drugi tydzień października przyniósł garść nowych informacji branżowych. Wśród nich przeważają te mówiące o działaniach reklamowych prowadzonych przez rodzimych producentów rajstop i skarpet.

Gatta popularyzuje noszenie spódnic

Firma Ferax właściciel marki Gatta zdecydowała się kontynuować akcję popularyzowania noszenia spódnic. W tym celu na łamach prasy kobiecej co pewien czas pojawiają się artykuły wskazujące paniom korzyści płynące z “porzucenia spodni”.

Adrian znowu reklamuje się na billboardach

Fabryka rajstop Adrian ze Zgierza producent rajstop i skarpet pragnie zwiększyć sprzedaż swoich produktów. W tym celu drugi raz w tym roku sięga po reklamę zewnętrzną. Na billboardach usytuowanych w większych miastach prezentuje swoje wyroby.

Axami dobrze wykorzystuje fundusze unijne

Białostocki producent luksusowej bielizny damskiej firma Axami wprowadza do sprzedaży najnowszą kolekcję, która może stać się absolutnym rynkowym hitem. Każdy model jest zaprojektowany z dbałością o najmnieszy szczegół.

Nowa twarz Intimissimi

Brazylijska modelka Ana Beatriz Barros będzie twarzą włoskiej linii bielizny Intimissimi. Bedzie ona sprzedawana w ramach sieci ekskluzywnej marki Victoria’s Secret.

reklama
Spis treściWydania archiwalne