bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 027 :: Adrian znowu reklamuje się na billboardach

Adrian znowu reklamuje się na billboardach (6195)

Fabryka rajstop Adrian ze Zgierza producent rajstop i skarpet pragnie zwiększyć sprzedaż swoich produktów. W tym celu drugi raz w tym roku sięga po reklamę zewnętrzną. Na billboardach usytuowanych w większych miastach prezentuje swoje wyroby.
Pabianicki producent skarpet i rajstop do promowania swojej marki wykorzystuje także prasę. Jak już informowaliśmy w marcu br. w jednym z wydań Gazety Wyborczej reklama firmy ukazała się w dodatku reklamowym wydanym przez właściciela sieci handlowej Biedronka, do której Adrian dostarcza swoje produkty.

reklama

W tym roku Adrian został uhonorowany tytułem Wybitny Polski Eksporter 2005. Tytuł ten został przyznany przez kapitułę IX konkursu organizowanego przez tygodnik Rynki Zagraniczne. Wręczenie stosownych certyfikatów miało miejsce w czasie uroczystej gali zorganizowanej 18 maja w podwarszawskim Wilanowie. Nagrody dla wyróżnionych firm wręczył ówczesny wicepremier Andrzej Lepper oraz minister gospodarki Piotr Woźniak. W tegorocznej edycji zostało nagrodzonych 31 przedsiębiorców w pięciu kategoriach: Wybitny Polski Eksporter, Laur Eksportera, Eurolider, Eksporter roku w przemyśle, Poland’s outstanding business partner.
W styczniu 2006 roku Adrian otrzymał certyfikat jakości na zgodność z wymaganiami normy EN ISO 9001:2000, a także wyróżnień: Solidna Firma 2005, Lider Eksportu 2005, Najlepsze w Polsce 2004 oraz nominacja do godła Teraz Polska w 2004 roku.
Produkty Fabryki Rajstop “Adrian” dostępne są na polskim rynku od blisko 20 lat. W firmowych materiałach reklamowych można przeczytać, że Fabryka Rajstop Adrian jest drugą co do wielkości fabryką rajstop w Polsce. Miesięczna produkcja sięga 800 tys. par rajstop i skarpet.
W latach 90., dostosowując swoją ofertę do aktualnych trendów w modzie, firma poszerzyła produkcję o wyroby z lycry i mikrowłókna. Dzisiaj wyroby te stanowią 80% produkcji. W 2004 roku zakupiono maszyny nowej generacji Lonati 504 MJ, dzięki którym fabryka poszerzyła swą ofertę o rajstopy wzorzyste. Zastosowanie przędz oplatanych pozwoliło połączyć właściwości rajstop z mycry i mikrowłókna, co zapewnia wysoką jakość wyrobu. Rajstopy te są dostępne w szerokiej kolorystyce i bogatej gamie wzorów.
Wyroby firmy “Adrian” dostępne są na rynku polskim oraz na zachodzie Europy. Pabianicki producent wyrobów pończoszniczych współpracuje z licznymi sieciami handlowymi, w tym także z portugalską Biedronką.

reklama
Spis treściWydania archiwalne