bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 027 :: Axami dobrze wykorzystuje fundusze unijne

Axami dobrze wykorzystuje fundusze unijne (2333)

Białostocki producent luksusowej bielizny damskiej firma Axami wprowadza do sprzedaży najnowszą kolekcję, która może stać się absolutnym rynkowym hitem. Każdy model jest zaprojektowany z dbałością o najmnieszy szczegół. Urzeka starannością wykonania i mnóstwem charakterystycznych zdobień.
Białostocka firma postarała się także o atrakcyjne zaprezentowanie swoich wyrobów. Wraz z nową kolekcją został przygotowany specjalny folder promujący nową kolekcję. Zawiera on wysokiej jakości zdjęcia wzbogacone merytorycznymi opisami.

reklama

Nowa kolekcja potwierdza, że firma dobrze realizuje przyjętą strategię. Wyroby sygnowane znakiem Axami urzekają haftem oraz bogatą kolorystyką i wzornictwem. Pozwalają rozkoszować się bielą, czernią, czerwienią, ecri, pastelowym różem, błękitem. Urozmaicone są falbankami, lekką gipiurą i wyjątkowymi ozdobami.
Axami jest obecna na rynku od dziesięciu lat. Produkuje biustonosze push-up, stringi i szorty, pasy oraz gorsety. Wszystkie propozycje są projektowane w oparciu o sugestie i opinie klientek. Dzięki temu kolekcje są śmiałe, sexowne a zarazem subtelne, o wysokiej estetyce.
Firma uważnie śledzi światowe trendy. Uczestniczy w znanych targach oraz co najważniejsze stara się o fundusze unijne i dobrze je wykorzystuje.
Poniższej prezentujemy najnowsze propozycje firmy Axami.

reklama
Spis treściWydania archiwalne