bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 027 :: Nowa twarz Intimissimi

Nowa twarz Intimissimi (4244)

Brazylijska modelka Ana Beatriz Barros będzie twarzą włoskiej linii bielizny Intimissimi. Bedzie ona sprzedawana w ramach sieci ekskluzywnej marki Victoria’s Secret.
Victoria’s Secret, kobieca marka odzieżowa, znana jest przede wszystkim z szerokiej gamy eleganckich kolekcji damskiej bielizny. Włoska marka Intimissimi jest świetnie znana także polskim kobietom.

reklama

Firma zaczęła być postrzegana jako ekskluzywna, kiedy zaczęła sięgać w swoich kampaniach reklamowych po twarze najpopularniejszych supermodelek. Kolekcje Victoria’s Secret promowały dotąd m.in.: Tyra Banks, Gisele Bündchen, Naomi Campbell, Laetitia Casta, Eva Herzigova, Karolína Kurková. Teraz twarzą marki jest Ana Beatriz Barros.
Ana Beatriz Barros urodziła się w 1982 roku w Brazylii. Choć jej rodzinnym miastem w jest Itabira, to karierę modelki rozpoczęła Rio de Janeiro. Tam została odkryta przez jednego z agentów z Elite Model Management, który przebywał tam na wakacjach. Wypatrzył Ane na jednej z plaż i jak głosi plotka zafascynował się jej urodą i wdziękiem.
Pierwszym sukcesem Any Beatriz Barros było zwycięztwo w brazylijskim konkursie Elite Look of the Year w 1996 roku. W tym samym roku zajęła drugie miejsce w międzynarodowej edycji tego konkursu. Te dwa sukcesy pomogły jej zabłysnąć w świecie i stać się potencjalną, przyszłą modelką.
Paul Marciano jeden ze współorganizatorów Elite Model Management dostając portfolio Any, stwierdził iż szykuje się kolejna gwiazda która podbije rynek. Paul miał już duże doświadczenie z modelkami , pracował i pomagał w karierze m.in. takim modelkom jak: Eva Herzigova, Kim Smith i Josie Maran, mówiąc o świetlanej, przyszłej karierze Any wiedział co mówił. Wkrótce po rozmowie z nim Ana miała swoją pierwszą sesje zdjęciową z klimatach Hawai. Nie trzeba było czekać długo aby znaleźli się pierwsi zleceniodawcy: Onyx, Head & Shoulders i Chanel.
Dalsza kariera Ana Beatriz Barros to m.in. sesje zdjęciowe dla magazynów: Elle, Claudia, Allure , Woman i Audi oraz pokazy mody: Balmain, Dior, Lacroix, Jean Paul Gaultier, Paco Rabbane, Valentino i Lolita Lempicka.

reklama
Spis treściWydania archiwalne