bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 028 :: O bieliźnie i rajstopach

Archiwum

Wrzesień przyniósł poprawę sytuacji w branży

Zgodnie z ubiegło tygodniowymi przewidywaniami nadeszło ochłodzenie. Klientki zaczęły masowo kupować rajstopy. Sytuacja ta ma oczywiście odzwierciedlenie w rosnących obrotach hurtowni pończoszniczych. Wszystko wskazuje na to, że w październiku w branży zapanuje zdecydowane polepszenie nastrojów.

Wrzesień przyniósł ożywienie w branży

Aż 175 firm zajmujących się produkcją, sprzedażą bielizny i rajstop wzięło udział w sondażu ankietowym przeprowadzonym przez redakcję Magazynu Bieliźniarstwo & Pończosznictwo. Na początku października poprosiliśmy drogą e-mailową losowo wybranych czytelników o ocenę sytuacji w branży bieliźniarskiej i pończoszniczej we wrześniu br.

Witryna Kris Line wyróżniona przez "Wprost"

Serwis internetowy producenta bielizny firmy Kris Line z Głowna (woj. łódzkie) został “witryną sierpnia” w plebiscycie organizowanym przez tygodnik “Wprost”. W uzasadnieniu czytamy m.in. “Witryna Kris Line jest profesjonalnie zaprojektowana i estetyczna.

Corin pokazał propozycje na sezon wiosna-lato 2007

Pod koniec września Pabianicki producent bielizny i strojów kąpielowych firma Corin zaprezentowała propozycje produkcyjne kolekcji wiosna 2007 autorstwa Barbary Hanczka. Pokaz zorganizowano w Sali Balowej warszawskiego hotelu Marriott.

Europejscy producenci walczą o polskiego klienta

Polski przedstawiciel kilku europejskich producentów bielizny – firma IFP zaprezentowała najnowsze produkty będące w jej ofercie. Zdecydowaliśmy się na ich publikację, ponieważ dzięki temu możliwe jest dokonanie oceny zachodnich trendów i porównanie wzorów z propozycjami polskich firm bieliźniarskich.

reklama
Spis treściWydania archiwalne