bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 028 :: Europejscy producenci walczą o polskiego klienta

Europejscy producenci walczą o polskiego klienta (2481)

Polski przedstawiciel kilku europejskich producentów bielizny – firma IFP zaprezentowała najnowsze produkty będące w jej ofercie. Zdecydowaliśmy się na ich publikację, ponieważ dzięki temu możliwe jest dokonanie oceny zachodnich trendów i porównanie wzorów z propozycjami polskich firm bieliźniarskich.
Poniżej prezentujemy krótkie charakterystyki kolekcji firmy Evelyn, Princesse Tam-Tam oraz Simone Perele.

reklama

Evelyn to kolekcja biustonoszy ozdobnych i doskonale podkreślających piękno kobiecego biustu. Zmysłowości nadają im oryginalne hafty, bogate koronki, nowoczesne tiule i szyfony.
Evelyn ze względu na różnorodność tkanin, fasonów i kolorów kierowany jest zarówno do młodych, jak i dojrzałych kobiet. W kolekcji znajdują się biustonosze typu bardotki, push-up oraz modele klasyczne.
Princesse Tam-Tam oferuje bardzo szeroki asortyment biustonoszy, majtek i haleczek.
Cechuje ją dobór kolorów i zaskakujące śmiałe wzornictwo. Większość modeli posiada usztywniane miseczki, które doskonale podnoszą i podkreślają kształt biustu.
W kolekcji znajdują się też biustonosze z delikatnych koronek, tiuli zdobionych haftem i mikrofibry.
Bielizna Princesse Tam-Tam to piękno, wygoda i oryginalność, cechy których kobieta szuka w bieliźnie.
Simone Perele – luksusowa bielizna projektowana w sercu Paryża. Wizytówką Simone Perele są niepowtarzalne wzory haftów i francuskich koronek, różnorodność kolorów, oryginalne i śmiałe rozwiązania w zakresie kroju i wykończenia modeli.
Bielizna ta kierowana do kobiet ceniących piękno i komfort, o dużym smaku i guście.

reklama
Spis treściWydania archiwalne