bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 028 :: Witryna Kris Line wyróżniona przez "Wprost"

Witryna Kris Line wyróżniona przez "Wprost" (2325)

Serwis internetowy producenta bielizny firmy Kris Line z Głowna (woj. łódzkie) został “witryną sierpnia” w plebiscycie organizowanym przez tygodnik “Wprost”. W uzasadnieniu czytamy m.in. “Witryna Kris Line jest profesjonalnie zaprojektowana i estetyczna. Maksymalnie ułatwia przejrzenie oferty bez zbędnego klikania i oczekiwania na ładowanie się stron. Wystarczy najechać kursorem, by zobaczyć miniaturkę, zaś obejrzenie detali wybranego modelu umożliwia lupka.”
Konkurs Złote Strony Tygodnika Wprost organizowany jest nieprzerwanie od 2002 roku. Mogą w nim wziąć udział polskie serwisy internetowe, które zostaną zgłoszone. Odbywa się to poprzez przesłanie SMS-a. W każdy poniedziałek jury konkursowe ocenia zgłoszone serwisy i wybiera spośród nich najlepszy. Oceniana jest przede wszystkim zawartość treściowa, tj. walory poznawcze, edukacyjne, użytkowe itp. Dla końcowej oceny ważny jest także wygląd, oryginalność i estetyka. Strona, która została wyróżniona jako Złota Strona Tygodnia otrzymuje prawo do używania znaku graficznego Złota Strona Tygodnia “Wprost”. Jednocześnie staje do konkursu na Stronę Miesiąca.

reklama

W dotychczasowej historii konkursu wśród laureatów Strony Roku nie było jeszcze witryny z branży bieliźniarko-pończoszniczej. Serwis Kris Line ma szansę zdobyć te wyróżnienie.
Wyroby firmy Kris Line obecne są na rynku krajowym i zagranicznym. Zdaniem właścicieli firmy, przez klientów postrzegane są jako wygodne, pełne finezji i zmysłowości.
Bielizna sygnowana marką Kris Line przeznaczona jest każdej grupy wiekowej.
Firma zapewnia, że produkcja wyrobów oparta jest na najnowszych trendach mody światowej przy wykorzystaniu wysokiej klasy koronek, haftów, tiuli i dzianin. Na światową jakość ma także wpływ nowoczesny park maszynowy.
Kris Line produkuje: biustonosze (push-up, półusztywniane, miękkie), gorsety, body (w tym też body modelujące sylwetkę), peniuary, paski do pończoch, podwiązki, seksowne haleczki, stringi, figi oraz boxerki.

reklama
Spis treściWydania archiwalne