bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 028 :: Wrzesień przyniósł poprawę sytuacji w branży

Wrzesień przyniósł poprawę sytuacji w branży (2418)

Szanowni Państwo

Zgodnie z ubiegło tygodniowymi przewidywaniami nadeszło ochłodzenie. Klientki zaczęły masowo kupować rajstopy. Sytuacja ta ma oczywiście odzwierciedlenie w rosnących obrotach hurtowni pończoszniczych. Wszystko wskazuje na to, że w październiku w branży zapanuje zdecydowane polepszenie nastrojów.
W tym numerze prezentujemy wyniki badania ankietowego przeprowadzonego przez naszą redakcję. Jego przedmiotem była ocena sytuacji w branży we wrześniu. Nasi respondenci stwierdzili, że w porównaniu z sierpniem sytuacja uległa lekkiej poprawie.
W badaniu wzięło udział łącznie 175 firm bieliźniarskich i pończoszniczych. Wszystkim respondentom dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych, już przygotowanych ankietach.
Państwa głosy pozwalają oceniać różne zjawiska zachodzące w branży. Są pewnego rodzaju zwierciadłem, w którym znajduje odzwierciedlenie sytuacja na rynku.
To, że takie badania są potrzebne nie trzeba nikogo, kto prowadzi nowoczesną politykę marketingową, przekonywać. Zebrane opinie są przez nas zbierane, opracowywane i przedstawiane w atrakcyjnej formie. Mamy nadzieję, że zaproponowana przez nas formuła wydawnicza spełnia Państwa oczekiwania i dostarcza potrzebnych informacji rynkowych.

Z poważaniem
Jarosław Chojnacki

reklama
Spis treściWydania archiwalne