bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 029 :: O bieliźnie i rajstopach

Archiwum

Akcje promocyjne w hurtowniach zwiększają sprzedaż i wzmacniają wizerunek marki

Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy kolejne wydanie internetowego Magazynu Bieliźniarstwo & Pończosznictwo. Na jego łamach publikujemy już tradycyjnie aktualności branżowe, prezentujemy interesujące kolekcje oraz piszemy o problemach z jakimi borykają się polscy producenci bielizny.

Gabriella rozwija sieć dystrybucji

Gabriella – jedno z największych w Polsce przedsiębiorstw z branży pończoszniczej zamierza zwiększyć dostępność swoich produktów na terenie województwa Mazowieckiego. Na początku października firma zdecydowała się nawiązać współpracę z warszawską hurtownią pończoszniczą Raj-Pol.

Nowa kolekcja Konrada debiutuje na rynku

Firma Konrad, producent ekskluzywnej bielizny damskiej z Pęczniewa koło Łodzi została zmuszona do zmiany terminów wprowadzenia na rynek modeli z kolekcji jesień-zima 2006. Stało się tak, ponieważ zagraniczni kontrahenci nie zrealizowali w terminie zamówień. Ze względu na uchybienia jakościowe Konrad nie przyjął dostaw.

Alles rozwija linię bielizny dla Amazonek

Producent bielizny firma Alles z Głowna rozwija produkcję bielizny specjalistycznej i prezentuje swoje wyroby na targach Sprzętu Rehabilitacyjnego oraz Sprzętu dla Osób Niepełnosprawnych REHABILITACJA 2006.

JJW rozszerza ofertę Motive Plus

Jesienią tego roku producent skarpet firma JJW z podwarszawskiego Piaseczna wprowadziła do sprzedaży specjalne skarpety dla miłośników aktywnego spędzania czasu.

reklama
Spis treściWydania archiwalne