bieliźniarstwo i pończosznictwo
Numer: 029 :: Alles rozwija linię bielizny dla Amazonek

Alles rozwija linię bielizny dla Amazonek (6265)

Producent bielizny firma Alles z Głowna rozwija produkcję bielizny specjalistycznej i prezentuje swoje wyroby na targach Sprzętu Rehabilitacyjnego oraz Sprzętu dla Osób Niepełnosprawnych REHABILITACJA 2006.
Przy okazji targów w dniach 26-28 października Alles zaprezentował w Łodzi swoją bieliznę dla kobiet po mastektomii. Z naszych informacji wynika, że firma z Głowna kończy właśnie przygotowania do opublikowania nowego katalogu z produktami przeznaczonymi dla Amazonek. Produkty te trafią na rynek pod nazwą Medibra Alles

reklama

W Polsce z powodu nowotworu piersi co roku umiera około pięć tysięcy kobiet. Odnotowuje się około jedenaście tysięcy nowych zachorowań rocznie. Dlatego też firma z Głowna już w 2001 roku zdecydowała się rozpocząć produkcję bielizny specjalistycznej skierowanej do kobiet po mastektomii. Dotychczasowe kolekcje uzyskały bardzo dobrą ocenę Instytutu Onkologii w Warszawie.
Ich zaletą jest zapewnienie komfortu i możliwości właściwego wyboru każdej, nawet najbardziej wymagającej klientce.
Alles nie myśli jedank jedynie o produktach specjalistycznych. Firma w czasie swojej działalności zyskała grono wiernych odbiorców w kraju i zagranicą. Z myślą o poszerzeniu tej ostatniej grupy Alles systematycznie prezentuje swoje wyroby na międzynarodowych imprezach targowych. We wrześniu tego roku wystąpił w charakterze wystawcy na targach w Lyonie (Lyon Mode City 2006) i Kijowie (Kiev Fashion ’06).
Polskich finalnych odbiorców ucieszy na pewno informacja, że firma w końcu zaczyna wprowadzać do sprzedaży kolekcję jesienno-zimową 2006. W październiku w sklepach pojawił się model Nelly. Firma zapowiada, że kolejne modele będą pojawiać się teraz systematycznie.
Specjalizująca się w produkcji wyrobów gorseciarskich, firma Alles powstała w 1992 roku. Nazwa przedsiębiorstwa wzięła swój początek od imion Alicja i Sławek.
Poniżej prezentujemy najciekawsze naszym zdaniem modele z kolekcji jesień-zima 2006.

reklama
Spis treściWydania archiwalne